سال مهار تورم و رشد توليد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ EN
توسط قائم مقام وزير نفت انجام شد؛

بازدید از طرح‌ توسعه‌ میدان مشترک نفتی آزادگان جنوبی

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، صبح امروز (۲۳ اردیبهشت ماه)، مرضیه شاهدایی قائم مقام وزیر نفت از طرح توسعه‌ میدان نفتی آزادگان جنوبی بازدید بعمل آوردند.

در این بازدید یک روزه دکتر تورج دهقانی معاون مدیرعامل شرکت متن در امور توسعه و سرپرست طرح توسعه میدان نفتی آزادگان جنوبی شاهدایی را همراهی کردند.

بنابراین گزارش، قائم مقام وزیر نفت به بازدید میدانی از پروژه‌های مختلف این طرح پرداختند و سپس در نشستی مشترک که با حضور تورج دهقانی سرپرست طرح و کارشناسان فنی و اجرایی برگزار شد با ارائه توضیحات تکمیلی در خصوص روند اجرای پروژه‌های طرح آزادگان جنوبی در جریان آخرین وضعیت پیشرفت توسعه این میدان بزرگ نفتی قرار گرفتند.

وی در این نشست بیان داشت: خوشبختانه روند افزایش تولید نفت در میدان آزادگان جنوبی تا کنون رضایت بخش بوده است و استفاده حداکثری از توان پیمانکاران ایرانی، مدیریت خوب پیمان‌ها، روند اجرای کار پروژه و همچنین افزایش خرید کالای داخلی از امتیازات این طرح بزرگ می‌باشد.

مرضیه شاهدایی، قائم مقام وزیر نفت در ادامه‌ی این بازدید از طرح‌ توسعه میدان نفتی یادآوران واقع در غرب کارون، طرح احداث نیروگاه غرب کارون و تأسیسات جانبی و طرح احداث تلمبه خانه غرب کارون نیز بازدید بعمل آوردند و در جریان آخرین وضعیت توسعه این طرح‌ها قرار گرفتند.­­

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۱۷:۱۵۱,۶۷۰ بازدید