سال مهار تورم و رشد توليد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ EN

حضور شرکت متن، در بیست ‌و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت‌ نفت

به گزارش روابط عمومى شرکت مهندسى و توسعه نفت، بیست و سومین نمایشگاه بین المللى نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی  صبح امروز یکشنبه ( ١۶ اردیبهشت ماه) با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت، علی کاردر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، یوری سنتورین، دبیرکل مجمع کشورهای صادرکننده گاز (GECF) مارتینا دالیچ، معاون نخست وزیر و وزیر اقتصاد کرواسی و شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سفیران کشورهای خارجی، مدیران صنعت نفت و نمایندگان شرکت‎های بین‌المللی آغاز به کار کرد. 

شرکت مهندسى و توسعه نفت در این نمایشگاه در قالب شرکت هاى تابعه شرکت ملى نفت ایران حضور دارد و در بخش هاى مدیریت مهندسى نفت، تدارکات کالا و روابط عمومى  پاسخگوى مراجعه کنندگان مى باشد.

در بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بیش از ۴هزار شرکت داخلی و خارجی حضور دارند و در فضایی به وسعت حدود ٨٠ هزار متر مربع توانمندی‌های خود را ارائه می‌دهند. در این نمایشگاه، یکهزار و ۵۳ غرفه داخلی و ۶۰۰ غرفه خارجی به نمایندگی شرکت‌های داخلی و خارج[ اختصاص یافته است.

این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران واقع مى باشد و عصر روز چهار‎شنبه (١٩ اردیبهشت‎ماه) به کار خود پایان می‌دهد؛ ساعت بازدید هر روزه از ١٠ صبح تا ١٨ بعدازظهر خواهد بود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۱۷:۱۷۷۳۶ بازدید