سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ EN
در شركت متن برگزار شد؛

مراسم اهدای جوایز نفرات برتر مسابقات عکاسی، نقاشی و ورزشی ویژه دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، جوایز مسابقات برگزار شده ویژه دهه مبارک فجر، روز چهارشنبه(۲۴ اسفند ماه)، با حضور مدیران ارشد، اعضای شورای فرهنگی و کارکنان شرکت متن، در محل نمازخانه این شرکت، واقع در ساختمان شماره ۱، بعد از اقامه نماز ظهر و عصر، به نفرات برتر این دور از مسابقات اهدا شد.

این مسابقات در رشته‌های عکاسی، نقاشی(ویژه فرزندان همکار) که جمع‌آوری آثار و داوری آن توسط روابط عمومی شرکت متن انجام شده است، ویژه دهه مبارک فجر در شرکت متن برگزار شده است.

بنابراین گزارش، جوایز نفرات برتر مسابقات ورزشی برگزار شده در ایام دهه فجر نیز به برندگان اهدا شد. رقابت این دور از مسابقات در رشته‌های ورزشی: آمادگی جسمانی، شنا، تنیس روی میز  (در دو سطح مقدماتی و پیشرفته)، والیبال، فوتسال و دارت بوده است.

لازم به ذکر است، جوایز نفرات برتر مسابقات، توسط تعدادی از اعضای شورای فرهنگی شرکت متن،(فرهاد داراخانی مدیر منابع انسانی و مشاور مدیرعامل، فریدون دلیری رئیس روابط عمومی، سید میثم ابوترابی رئیس کنتل پروژه میادین غرب کارون، حجت الاسلام دانش، روحانی و امام جماعت شرکت متن) و همچنین وکلیل عزتی سرپرست امور ورزش و محمد نادری رئیس گروه نظارت بر خدمات اداری و عمومی شرکت متن به برندگان این دور از مسابقات اهدا شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۴ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۴۶۱,۰۴۳ بازدید