سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ EN
با حضور مديرعامل شركت متن برگزار شد؛

جلسه شورای راهبری حراست شرکت مهندسی و توسعه نفت

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، جلسه شورای راهبری حراست شرکت مهندسی و توسعه نفت، با محوریت هم‌اندیشی و بررسی مشکلات و چالش‌ها‌ی شرکت متن در حوزه فعالیت حراست، روز چهارشنبه(۲۴ اسفند ماه)، با حضور سیدنورالدین شهنازی‌زاده مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت متن، غلامرضا نوری مؤمنی معاون سازمان و رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران، حسن ابراهیمی رئیس حراست و مشاور مدیرعامل شرکت متن، در محل سالن جلسات طبقه ششم شرکت مهندسی و توسعه نفت برگزار شد.

سید نورالدین شهنازی زاده، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت متن بیان داشت: برگزاری این جلسات موجب همفکری و هم‌افزایی هرچه بیشتر فعالیتهای توسعه‌ای در میادین نفتی غرب کارون می‌شود، که این خود در راستای رسیدن به اهداف، کم کردن هزینه ها، افزایش سرعت توسعه در این مناطق بسیار حائز اهمیت است و قطعاً این تصمیمات مورد حمایت مسئولین ارشد شرکت ملی نفت قرار خواهد گرفت.

غلامرضا نوری مؤمنی در این جلسه بیان داشت: هدف اصلی برگزاری این جلسات حفظ امنیت و حضور فعالتر حراست در راستای اهداف شرکت مهندسی و توسعه نفت در مناطق عملیاتی غرب کارون می‌باشد. با توجه به اهمیت ملی این مناطق در تولید نفت کشور، باید با تمام قوا از این سرمایه ملی حمایت و نگهداری شود و بنده در این راه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهم کرد.

حسن ابراهیمی رئیس حراست شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: با توجه به اهمیت طرح‌های در دست اجرای شرکت متن، برگزاری جلساتی در این راستا از اهم فعالیت‌های این شرکت بشمار می‌رود و آموزش نیروهای توانمند در حوزه حراست اهمیت بسزایی در این میان خواهد داشت و امیدواریم دست در دست هم بتوانیم این مسئولیت بزرگ را به بهترین نحو انجام دهیم.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه عمده طرح‌های در دست اجرای شرکت متن در مناطق مرزی ایران و عراق واقع شده اند، حفاظت و برقراری امنیت در این مناطق قطعاً بدون حمایت سازمان حراست شرکت ملی نفت ایران میسر نخواهد بود.

لازم به ذکر است، رؤسای ستادی حراست شرکت ملی نفت ایران و کارشناسان واحد حراست شرکت مهندسی و توسعه نفت نیز در این جلسه حضور داشتند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۱۷:۰۱۱,۱۴۱ بازدید