سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ EN
با حضور مدیرعامل شرکت متن برگزار شد؛

مراسم بزرگداشت دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، مراسم بزرگداشت دهه مبارک فجر و گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ظهر امروز (شنبه ۱۴ بهمن ماه) بعد از اقامه نماز ظهر با حضور سیدنورالدین شهنازی زاده مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت مهندسی و توسعه نفت، مدیران و رؤسای ستادی، مجریان طرح ها و جمعی از کارمندان، در محل نمازخانه این شرکت برگزار شد.

شهنازی زاده در مراسم بزرگداشت دهه‏ مبارک فجر گفت: این ایام را خدمت همه ی سروران تبریک و تهنیت عرض می نمایم، هم اکنون در ایامی قرار داریم که بیشترین پردازش به تاریخ و دستاوردهای انقلاب در آن صورت میگیرد. بیشتر از هر زمان دیگری شعارهای انقلابی سرداده میشود و حماسه های ایام انقلاب یادآوری میشود. ایامی که در آن با آرمانهای انقلاب تجدید عهد میشود و اصرار بر ماندن بر همان ارزشها و شعارهای انقلابی پررنگ تر از همیشه است.

وی افزود: کارکنان صنعت نفت هم اکنون علیرغم محدودیت های ناشی از اعمال تحریم ها توانستند با سربلندی به موفقیت های چشمگیری دست یابند و تحولی بنیادین را در رشد و توسعه کشور رقم بزنند، شرکت مهندسی و توسعه نفت نیز با همراهی و همدلی کارکنان توانمند و زحمت کش خود به عنوان عضوی از خانواده بزرگ صنعت نفت با تمام تلاش و کوشش سعی در توسعه و آبادانی هر چه بیشتر این مرز و بوم را دارد و اینجانب در جایگاه خود، با تمام توان در توسعه مناطق عملیاتی غرب کارون که یکی از پراهمیت ترین منابع نفتی کشور است از هیچ کمکی دریغ نخواهم کرد.

شهنازی زاده ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی گفت: کار در صنعت نفت حکم جهاد را دارد و وجدان کاری هر کارمند حتی بسیار جزئی، به تنهایی نقش بسزایی در توسعه کشور ایفا خواهد کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۲۲:۴۰۸۸۸ بازدید