سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ EN
در شركت مهندسي و توسعه نفت برگزار شد؛

یازدهمین نشست هم‌اندیشی مشاوران امور زنان شرکت ملی نفت ایران

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، یازدهمین نشست هم اندیشی مشاوران امور زنان شرکت ملی نفت ایران در شرکت متن برگزار شد.

در این جلسه فرهاد داراخانی مدیر منابع انسانی و مشاور مدیرعامل شرکت متن، فریدون دلیری رئیس روابط عمومی، نوشین نجار مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور بانوان و همچنین نماینده و مشاور امور بانوان مدیرعامل‌های شرکت‌های تابعه حضور داشتند.

فرهاد داراخانی، مدیر منابع انسانی و مشاور مدیرعامل شرکت متن با بیان اینکه زنان نقش بسیار حساس و مهمی در خانواده نیز دارند بیان داشت: شرکت متن ۱۰۰۰ نیروی شاغل دارد که یک سوم این پرسنل زنان هستند، باید شرایط در محیط کار برایشان بگونه‌ای فراهم شود که به بهترین شکل ممکن بتوانند با اتکاء به خودباوری و در جهت ارتقاء توانمندی و دانش خود نسبت به پذیرش مسئولیت‌های اجتماعی اقدام کنند.

نوشین نجار، مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور بانوان در این نشست بیان داشت: در حال حاضر شرکت ملی نفت ایران منسجم ترین شبکه مشاوران در صنعت نفت را دارد و سیاست‌های امور زنان در این نشست‌ها تبیین می‌شود.

وی افزود: با توجه به اینکه امور زنان ساختار تقریباً جدیدی است همچنین وظایف این امور وظایف جدیدی هستند و مشاوران امور بانوان شرکت‌های تابعه علیرغم مسئولیت‌های دیگر خود به این کار می‌پردازند، با تمام توان در این بخش فعالیت می‌کنیم و باید تلاش شود تا در این مسیر ظرفیت‌های بانوان در سطح صنعت نفت به صورت دقیق شناسایی و زمینه‌های رشد و شکوفایی این استعدادها فراهم شود.

نجار در پایان یادآور شد: نشریه آوای مهر که نخستین نشریه زنان در صنعت نفت است با هدف آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به همکاران، مدیران و رؤسای شرکت‌ها و خانواده‌های آنها به صورت الکترونیکی هرماه بر روی خروجی سایت شرکت ملی نفت ایران قرار می‌گیرد.

 

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۰ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۵:۴۶۱,۰۸۹ بازدید