سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ EN
با حضور سيد نورالدين شهنازي زاده؛

مراسم معارفه رئیس حراست شرکت متن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، آیین معارفه حسن ابراهیمی مشاور مدیرعامل و رئیس جدید حراست شرکت متن، عصر امروز (دوشنبه ۱۸ دی ماه) با حضور سید نورالدین شهنازی زاده مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت متن، غلامرضا نوری مؤمنی رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران، محمد بهمئی رئیس اسبق حراست شرکت متن، مدیران ستادی و مجریان طرح‌های این شرکت در محل ساختمان شماره ۱ شرکت متن برگزار شد.

در این مراسم، سید نورالدین شهنازی زاده در راستای مسئولیت توسعه میادین نفتی ایران گفت: شرکت متن اهمیت ویژه‌ای در خصوص توسعه میادین نفتی غرب کارون را دارد و نقش حراست در راستای تحقق اهداف این شرکت توسعه‌ای بسیار حائز اهمیت است.

وی بیان داشت: شرکت مهندسی و توسعه نفت در تمامی ابعاد توسعه با نهایت تلاش خود در حال انجام فعالیت است که حراست نقش بسیار مهمی در کنترل و نظارت این امور دارد و امیدواریم با همکاری و همیاری یکدیگر و با حضور پررنگ حراست در این مسیر مهم، رسالت و وظیفه خود را به درستی به انجام برسانیم.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: امید است این سنگر و مسئولیت‌ بزرگ با همراهی کلیه همکاران شرکت متن، اعم از مجریان، مدیران و رؤسای ستادی به بهترین شکل ممکن انجام گردد و با همدلی رئیس جدید حراست بتوانیم امنیت و حضور مؤثرتر حراست را در مناطق عملیاتی شرکت مهندسی و توسعه نفت شاهد باشیم و در جهت افزایش تولید نفت با حفظ آرامش، کنترل و نظارت حراست بستر را بگونه ای فراهم کنیم که موجب افتخار کشور در زمینه رونق اقتصادی باشیم.

شهنازی زاده همچنین، از زحمات غلامرضا نوری مؤمنی، سرپرست حراست شرکت متن در دوران تصدی ایشان و محمد بهمئی رئیس اسبق حراست این شرکت تشکر و قدردانی کرد.

غلامرضا نوری مؤمنی رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران با عرض خیر مقدم به حسن ابراهیمی رئیس جدید حراست شرکت مهندسی و توسعه نفت، از زحمات سیدنورالدین شهنازی زاده تشکر و قدردانی کرد و گفت: با توجه به تجربیات و سوابق ایشان در زمینه فعالیت کاری حراست امیدواریم با حضورشان در سمت جدید، مسیر توسعه در شرکت متن هموارتر شود، و آرزوی موفقیت برای ایشان از درگاه خداوند خواستارم.

حسن ابراهیمی نیز ضمن تشکر و قدردانی گفت: امیدوارم بتوانم در مسئولیت جدید خود بستری را آماده نمایم تا مدیران، مجریان و نیروهای متخصص در مناطق عملیاتی نفتی به دور از هرگونه مشکل و در آرامش به وظیفه خود عمل نمایند.

وی افزود: وظیفه واحد حراست به عنوان بازوی یک مجموعه، تسهیل کننده امور برای توسعه می‌باشد و بنده از هیچ تلاش و کوششی در این زمینه دریغ نخواهم کرد.

 

 

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۸ دی ۱۳۹۶ساعت: ۱۸:۲۴۲,۳۹۱ بازدید