سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ EN
در جريان بازديد از ميادين نفتى غرب كارون؛

معاون وزیر نفت از تلاش کارکنان شرکت متن تشکر و قدردانى کرد

معاون وزیر نفت در امور مهندسى، پژوهش و فناورى در جریان بازدید خود از میادین نفتى غرب کارون، طرح هاى شرکت متن را بسیار پر اهمیت برشمرد و از تلاش کارکنان شرکت مهندسى و توسعه نفت تشکر و قدردانى کرد.
به گزارش روابط عمومى شرکت مهندسى و توسعه نفت، حبیب الله بیطرف امروز (چهارشنبه،۱۰ آبان‎ماه) در جلسه‌ای با مدیرعامل شرکت متن، مدیران و مجریان طرح‌های شرکت مهندسی و توسعه نفت که در سالن جلسات کمپ آزادگان جنوبی برگزار شد بیان داشت: امیدواریم روند پرشتاب توسعه در غرب کارون به ویژه با توجه به اهمیت میدان‌های مشترک در این منطقه ادامه یابد.

وی با اشاره به این که میدان‌های مشترک غرب کارون در صف تعیین تکلیف در قالب الگوی جدید قراردادهای نفتی هستند، افزود: البته شرکت متن تلاش خود را برای توسعه میدان‌ها به‌کار بسته و منتظر امضای قراردادهای جدید نمانده است.

بیطرف ابراز امیدواری کرد که با امضای قراردادهای توسعه میدان‌های غرب کارون در قالب الگوی جدید قراردادی، امکان استفاده از سرمایه‌ها و فناوری‌های روزآمد شرکت‌های بین المللی فراهم و از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های داخلی بیش از پیش استفاده شود.

معاون وزیر نفت یادآور شد: فرصت‌ها کوتاه است و با توجه به تحولات حوزه انرژی و پیش بینی تغییر میزان تقاضای نفت خام در دهه‌های  آینده امیدواریم در عین برداشت صیانتی از میدان‌ها نسبت به استفاده حداکثری از ظرفیت‌های نفتی موجود اقدام شود.

بیطرف و هیئت همراه صبح امروز از میادین نفتی غرب کارون بازدید کردند و در جلسه مشترک با مدیران و مجریان طرح‌های غرب کارون در جریان روند پیشرفت آنها قرار گرفتند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۰ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۲۱:۱۸۹۷۱ بازدید