سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ EN
توسط شركت پتروناس مالزي ارائه شد؛

نتایج مطالعاتی میدان مشترک نفتی آزادگان

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، شرکت پتروناس مالزی نتایج مطالعاتی خود را  از میدان مشترک نفتی آزادگان (صبح امروز ۹ آبان ماه) به شرکت متن ارائه داد.

این جلسه با حضور تیم کارشناسی مدیریت مهندسی نفت و همچنین تیم مدیریتی شرکت پتروناس مالزی در محل ساختمان شماره یک شرکت متن برگزار شد.

این تفاهم نامه مطالعاتی در تاریخ ۱ دی ماه سال ۹۵ مابین شرکت ملی نفت ایران و شرکت پتروناس مالزی جهت مطالعه فنی و تخصصی میدان نفتی آزادگان امضا شده بود که نتایج مطالعات صبح امروز به شرکت متن ارائه گردید.

طبق برنامه ریزی های بعمل آمده میدان مشترک نفتی آزادگان به صورت یکپارچه و در قالب قراردادهای جدید نفتی به مناقصه بین المللی گذاشته خواهد شد.

تولید نفت از میدان نفتی آزادگان شمالی و جنوبی هم اکنون حدود ۱۶۰ هزار بشکه در روز می‌باشد.

لازم به ذکر است، پیش از این شرکت شل، توتال و اینپکس ژاپن نتایج مطالعاتی خود را در خصوص میدان نفتی آزادگان ارائه داده اند.

پتروناس (petronas) شرکت دولتی نفت و گاز مالزی، هم اکنون دارای عملیات در هر دو بخش صنایع بالادستی و پایین دستی طبیعی صنعت نفت است. این شرکت امروزه در زمینه‌های اکتشاف و استخراج، پالایش، انتقال، ذخیره سازی و فروش نفت خام، گاز طبیعی و فراورده‌های نفتی، همچنین تولید و بازاریابی محصولات پتروشیمی و مواد شیمیایی، بنزین، ال‌ان‌جی و ال‌پی جی، ارائه خدمات حفاری، احداث خطوط لوله و مدیریت جایگاهای سوخت فعالیت می‌کند.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۳۵۱,۲۵۹ بازدید