سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ EN
بر اساس تولید میدان محور

کارگروه بودجه ریزی عملیاتی در مدیریت برنامه ریزی تلفیقی تشکیل شد

غربالگری پروژه های شرکت های بهره بردار نفت و گاز بر اساس شاخص های پیشرفت فیزیکی و موقعیت مکانی میادین نفت و گاز به منظور بودجه ریزی در سقف اعتبار مصوب انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، بر اساس دستور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، کارگروه بودجه ریزی عملیاتی بر اساس تولید میدان محور از نیمه دوم سال ۱۳۹۵ در مدیریت برنامه ریزی تلفیقی تشکیل شد.
این کارگروه بودجه ریزی در یک ماه گذشته در سال جاری، با برگزاری بیش از ٧ جلسه کارشناسی با حضور کارشناسان معاونت های مختلف مدیریت برنامه ریزی تلفیقی، مراحل اجرایی کردن بودجه ریزی عملیاتی میدان محور در شرکت ملی نفت ایران را پیگیری کرده است.
بنا به تصمیمات کارگروه، پروژه های شرکت های بهره بردار نفت و گاز به چهار گروه افزایش تولید، نگهداشت توان تولید پایه، پشتیبانی تولید و پروژه های جانبی و رفاهی طبقه بندی شده است.
پروژه های طبقه بندی شده بر اساس شاخص های پیشرفت فیزیکی، مشترک یا غیر مشترک بودن و قرار گیری در موقعیت مکانی ( دریا یا خشکی) مورد غربالگری قرار می گیرند و بودجه ریزی سالیانه بر اساس نتایج غربالگری، سقف اعتبار مصوب و اهداف تولیدی نفت وگاز انجام می شود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۳۸۹۴۶ بازدید