سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ EN

پیمانکاران بهره‎برداری از میدان‌های آزادگان شمالی و یادآوران شناسایی می‎شوند

آگهی فراخوان عمومی شناسایی پیمانکاران بهره برداری میدان‎های نفتی آزادگان شمالی و یادآوران از سوی شرکت نفت و گاز اروندان منتشر شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت به نقل از شانا، شرکت نفت و گاز اروندان از انتشار آگهی فراخوان عمومی به منظور شناسایی پیمانکاران بهره برداری میدان‎های نفتی آزادگان شمالی و یادآوران خبر داده و اعلام کرده است: این شرکت در نظر دارد با استناد به مصوبه هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران، طی قراردادهای جداگانه، بهره‎برداری از این ٢ میدان را در بخش سطح الارضی به مدت ۲ سال و قابل افزایش تا پنج سال از طریق مناقصه عمومی به یک یا چند شرکت/مشارکت دارای صلاحیت واگذار کند.

بر اساس این گزارش، شرح خدمات این پیمان شامل راهبری و پشتیبانی تولید شامل خدمات فنی، مهندسی، نگهداری و تعمیرات، بهره برداری، ایمنی، بهداشت و محیط زیست، بازرسی فنی، خدمات و پشتیبانی، خدمات فضای سبز، تدارکات و امور کالا و حراست است.

متقاضیان افزون بر توان فنی لازم، باید توان مالی برای اجرای موضوع مناقصه را داشته باشند و می توانند به‎ صورت مشارکتی از شرکت‌های ایرانی و یک شرکت توانمند خارجی ثبت شده در ایران در مناقصه حضور یابند.

متقاضیان همچنین باید گواهینامه صلاحیت پایه یک در رشته‌های نفت و گاز تخصص تولید نفت و گاز، تاسیسات و تجهیزات  از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور داشته باشند و مدارکی دال بر دارا بودن خط مشی و نظام مدیریت HSE متناسب با موضوع مناقصه ارائه کنند.

الزام به رعایت قانون حداکثر استفاده از توان داخلی، دارا بودن ظرفیت آماده به کار و دارا بودن صورت‌های مالی حسابرسی شده از دیگر شرایط ضروری متقاضیان عنوان شده است.

متقاضیان می توانند اسناد و مدارک خود را به آدرس اهواز- خرمکوشک- جنب مجتمع قضایی تندگویان-  شرکت نفت و گاز اروندان-  طبقه دوم- دفتر هماهنگی تحویل دهند و یا در صورت داشتن هر گونه سوال، با شماره تلفن ۳۲۲۶۶۶۰۲-۰۶۱ یا ۳۲۲۵۷۹۰۷-۰۶۱ تماس حاصل کنند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۱۳:۴۹۱,۴۴۶ بازدید