سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ EN

رئیس جدید امور کارکنان شرکت ملی نفت ایران معرفی شد

با حضور معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیر صنعتی، هدایت امیری به عنوان رئیس امور کارکنان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، آیین تودیع ومعارفه رئیس پیشین و جدید امور کارکنان شرکت ملی نفت ایران با حضور معاون مدیرعامل این شرکت در امور عملیات غیر صنعتی و مدیر منابع انسانی ظهر امروز ( دوشنبه ۲۸ فروردین) در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی پنجم برگزار شد.

رضا خلیلی در این آیین از زحمات شهناز اسکندرپور، رئیس پیشین امور کارکنان شرکت ملی نفت ایران تقدیر کرد و گفت: ایشان با مدیریت شایسته خود، توانایی بالای بانوان در مدیریت های کلان را اثبات کردند.

وی امور کارکنان را بخشی مهم در مدیریت منابع انسانی دانست و تاکید کرد: در این واحد باید خدمتگذاری به همکاران رکن اصلی قرار گیرد و دراین زمینه الگویی برای سایر واحدها باشد.

خلیلی افزود: باید قدر همکاران بازنشسته خود در تمامی صنعت نفت را بدانیم و بعد از اتمام دوران خدمت، از تجربیات شایسته آن ها بهره بریم و ارتباط سازمان را با این افراد حفظ کنیم.

در ادامه این نشست ناصر مولایی؛ مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اهمیت مدیریت منابع انسانی در سازمان، بیان کرد: تمام کارکنان منابع انسانی و امور اداری باید وسعت نظر داشته و راهگشای همکاران خود باشند.

وی تاکید کرد: طبق سیاست های جدید مدیریت منابع انسانی، تکریم همکاران یکی از اولویت های اصلی این مدیریت است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۸ فروردین ۱۳۹۶ساعت: ۱۵:۲۳۲,۰۹۹ بازدید