سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ EN

برگزاری مراسم اولین سالگرد ارتحال دبیر ستاد اقامه نماز شرکت متن

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، مراسم سالگرد ارتحال حجه الاسلام و المسلمین علیرضا محمدی کرکان دبیر سابق ستاد اقامه نماز و عضو شورای فرهنگی شرکت متن در روز یکشنبه ۲۰ فروردین ماه سال جاری از ساعت ۱۴ الی ۱۵ در محل نمازخانه این شرکت برگزار شد.

بنابر این گزارش در این مراسم که با حضور سید نور الدین شهنازی زاده مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت متن، جمعی از مدیران و مجریان طرح ها، همکاران این شرکت و همچنین اعضای خانواده آن مرحوم برگزار شد ابتدا پس از قرائت قرآن و مداحی، پدر مرحوم محمدی کرکان به ایراد سخنرانی پرداخت که ضمن بیان خاطراتی از ایشان از تلاش های مدیران و همکاران شرکت مهندسی و توسعه نفت در روز های پس از در گذشت ایشان به منظور همدردی، تسلای خاطر خانواده و همچنین بزرگداشت مقام آن مرحوم کمال قدردانی را نمود.

در ادامه این مراسم حجه الاسلام گلرو نیز با اشاره به بهره گیری وافر مکتب و فقه شیعی از محضر امام صادق(ع)، روحانیت را از شاگردان این امام معصوم در طول تاریخ دانست و با ذکر خاطراتی از مرحوم حجه الاسلام محمدی یاد نمود.

در پایان نیز به نمایندگی از همکاران شرکت مهندسی و توسعه نفت پیامی خطاب به خانواده آن مرحوم، به شرح ذیل قرائت شد:

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام

هر که روی زمین است، دستخوش مرگ و فناست و زنده ابدی ذات خدای با جلال و عظمت است  (آیات ۲۶و۲۷ سوره الرحمن)

خانواده های محترم محمدی و یاوری:

فقدان جانگداز حجت الاسلام و المسلمین حاج علیرضا محمدی و فرزند دلبندشان محمد جواد عزیز، دردی جانکاه و غمی بزرگ بود که بر شما و خانواده شرکت مهندسی و توسعه نفت وارد گردید. مشیت الهی بر این تعلق گرفت که نا گاه بهار زندگی را خزانی ماتم زده به انتظار بنشیند و این بارزترین تعبیر فلسفه آفرینش در بیکران هستی و یگانه راز جاودانگی اوست.

بدینوسیله از تلاش های خالصانه آن فقید سعید در اقامه فریضه نماز جماعت، تبلیغ و نشر احکام و معارف الهی، ترویج فرهنگ دینی، مذهبی و انقلابی در شرکت مهندسی و توسعه نفت و سایر فعالیتهای ارزنده ای که در طول عمر با برکت ایشان به یمن همراهی و همگامی شما خانواده بزرگوار، از خود به یادگار گذاشته است، به سهم خود تقدیر و تشکر می‌نماییم.

بار دیگر فقدان آن عزیز سفر کرده را تسلیت عرض نموده و برای شما سرکار خانم یاوری و دختر عزیزمان و پدر و مادر ایشان و دیگر بستگان داغ دیده از آن خانواده مذهبی، صبر جمیل و اجر جزیل و آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون از درگاه ایزد منان مسئلت می نماییم.

 

 

۲۰ فروردین ۱۳۹۶ساعت: ۱۸:۰۰۱,۱۷۳ بازدید