سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ EN

بازدید مدیر عامل شرکت مهندسی و توسعه نفت از طرح احداث تلمبه خانه غرب کارون

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت،‌ سید نورالدین شهنازی زاده مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت متن با همراهی مجریان طرحهای غرب کارون روز پنج شنبه ۱۷ فروردین، از آخرین مراحل اجرای  طرح احداث تلمبه خانه غرب کارون بازدید بعمل آوردند.

طی این بازدید شهنازی‌زاده، ضمن حضور در منطقه عملیاتی غرب کارون در جریان آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی  این پروژه نیز قرار گرفت.

همچنین وی خواستار تسریع در روند اجرای این طرح‌ تا دستیابی کامل به اهداف ترسیم شده شرکت ملی نفت ایران در منطقه نفتی غرب کارون شدند.

شهنازی زاده در جلسه ای که با حضور مجریان طرح‌های غرب کارون، پیمانکاران و مشاور طرح برگزار شد گفت: با توجه به اهمیت پروژه احداث تلمبه خانه غرب کارون راه اندازی هرچه زودتر این پروژه‌ از اهم فعالیت‌های شرکت متن به شمار می‌رود و از همه‌ی شما خواستارم در پیشرفت این طرح نهایت سعی و تلاش خود را به کارببرید.

لازم به ذکر است: تلمبه خانه غرب کارون در ۱۵ کیلومتری جنوب غربی اهواز واقع شده و بهمراه تلمبه خانه ممزوج امیدیه و خطوط لوله احداث شده (به طول بیش از ۳۰۰ کیلومتر) انتقال نفت خام میادین غرب کارون در حوزه اروندان را به مبادی صادراتی نفت خام عهده دار است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۹ فروردین ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۳۵۱,۲۱۲ بازدید