سال مهار تورم و رشد توليد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ EN

پیام نوروزی مدیر عامل شرکت مهندسی و توسعه نفت

یا مقلب القلوب والابصار

یا مدبر اللیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

آمدن نوروز و آغاز فصل بهار که با تغییر و گوناگونی طبیعت همراه است ، سرشار از آیه ها و نشانه های خداوند تعالی است که در تمام طول زندگی همراه ماست و فرصت مغتنمی است تا همچنان که طبیعت لباس کهنه از تن می افکند و با طراوت و پر نشاط می‌شود، ما نیز آئینه قلب خود را از زنگار ناراستی و کینه و رخوت بزدائیم و امیدوار و پر انرژی مهیای آغاز سالی جدید باشیم .

سالی که سپری شدسالی توام با تلاش و تکاپو برای خانواده بزرگ شرکت مهندسی و توسعه نفت بود و در این سال با لطف پروردگار متعال موفقیت های فراموش نشدنی نصیب این مجموعه گشت .

در این سال  که توسط مقام معظم رهبری بنام اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل مزین گردید کشور برای افزایش سهم خود  در سازمان کشورهای صادر کننده نفت (OPEC) پشتوانه محکمی می‌خواست و شما توانستید عملیات توسعه میادین نفتی مشترک را شتاب بخشیده و با تلاش شبانه روزی و پشتکار مثال زدنی  این مهم را با بهره برداری از میدان نفتی جدید محقق سازید .

لذا با امید به پروردگار متعال و ایمان راسخ به توانائی خانواده بزرگ متن ابراز امیدواری می کنم که در سال جدید با اجرای منسجم و مستمر فعالیتهای توسعه ایی ضمن ارتقاء سطح فعالیتهای جاری شاهد رشد و شکوفائی ایران عزیز و حضور قدرتمند در عرصه جهانی باشیم .

لذا وظیفه خود می دانم از زحمات تک تک شما خانواده برزگ شرکت مهندسی و توسعه نفت صمیمانه قدردانی و تشکر نمایم و برایتان سالی مبارک و سرشار از سلامتی، شادکامی، عزت و کامیابی آرزو مندم .

                                                                                                                                                                  سید نورالدین شهنازی زاده

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت متن

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۸ اسفند ۱۳۹۵ساعت: ۱۶:۳۰۱,۶۱۳ بازدید