سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

حضور شرکت متن در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست با حضور محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست جمعه (۶ اسفند) افتتاح شد.

در این نمایشگاه که شرکت متن نیز حضور دارد، آخرین دستاوردها در عرصه حفاظت محیط زیست، تامین، تجهیز و نصب تجهیزات زیست محیطی، انرژی‌‌ های پاک، بازیافت، تصفیه و بهینه ‌سازی مصرف انرژی، پایش آلودگی هوا، آب و پساب و تجهیزات آزمایشگاه های معتمد داخلی و خارجی ارائه می شود.

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، در حاشیه این نمایشگاه، آموزش زیست محیطی به دانش آموزان و کودکان همچنین کارگاه ها و نشست های تخصصی و پنل هایی با موضوعات محیط زیستی با حضور کارشناسان،اساتید دانشگاه، محققان و صاحبان صنایع و رسانه ها برگزار شد.
حدود ۱۰۰ تشکل زیست محیطی از ۳۱ استان کشور در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست  با شعار (اقتصاد سبز، اقتصاد مقاومتی) حضور دارند و برخی از آنها به ارائه تجربیات موفق خود در راستای حفظ محیط زیست می پردازند.

لازم به ذکر است ۳۰۰ شرکت داخلی و ۲۰ شرکت خارجی از جمله کشورهای آلمان، کره‌ی جنوبی، انگلستان، هلند، ایتالیا، دانمارک، چین، سوئد، فنلاند، نیوزلند، فرانسه، ژاپن، روسیه، نروژ و اتریش و دیگر کشورها در این نمایشگاه حضور دارند.
شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست در فضایی بیش از ۲۲ هزار متر مربع در سالن های ۳۱، ۴۴، ۴۰، ۴۱ و ۳۵ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران تا تاریخ ۹ اسفند برپا می باشد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷ اسفند ۱۳۹۵ساعت: ۱۱:۳۷۷۲۶ بازدید