سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ EN

تعاملات نفت و بخش خصوصی با تصمیم سازان جهانی گسترش می یابد

کمیته ملی جوانان صنعت نفت با هدف معرفی فعالیت های صورت گرفته در راستای گسترش تعاملات بین المللی بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت های خصوصی ایرانی با تصمیم سازان جهانی تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت متن به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور مهندسی و توسعه در دومین گردهمایی کمیته جوانان صنعت نفت در شورای جهانی نفت (WPC) که با حضور مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران و اعضای کمیته جوانان صنعت نفت روز پنجشنبه (۲۸ بهمن ماه) در مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت برگزار شد، به تشریح برنامه های صنعت نفت در حمایت از نیروی جوان در صنعت نفت پرداخت و گفت: حضور و انرژی جوانان در حل چالش های صنعت نفت بسیار موثر است.
دبیر کمیته ملی ایران و عضو کمیته برنامه ریزی شورای جهانی نفت، یکی از فعالیت های این شورا در ایران را به جز ارائه مقالات، فعالیت های کمیته جوانان صنعت نفت خواند و گفت:هم اکنون ایران توانسته در این حوزه جایگاه سوم را در بین کشورهای عضو شورای جهانی نفت کسب کند.
محمد علی عمادی با اشاره به برگزاری دومین گردهمایی کمیته جوانان صنعت نفت به میزبانی شرکت ملی نفت ایران گفت: مدیران ارشد نفت و اعضا کمیته جوانان می توانند نقش موثری در تسریع روند فعالیت های کمیته جوانان داشته باشند.
عمادی افزود: در شرایط حاضر و با توجه به چالش ها و تغییرات جدید، نقش جوانان در پیشبرد اهداف صنعت نفت می تواند بسیار موثر و کلیدی باشد.
رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران اظهار کرد: کمیته ملی جوانان صنعت نفت به عنوان یک حلقه واسط بین صنعت نفت ایران و مجامع و کنگره های بین المللی خوب عمل می کند.
محمد ناصری با اشاره به همسویی فعالیت های کمیته جوانان با نیازهای صنعت نفت و اعلام حمایت از آن، گفت: با توجه به حضور فعال اعضا کمیته جوانان صنعت نفت در مجامع علمی، برگزاری این گردهمایی می تواند منجر به تبادل نظرات میان کمیته جوانان و مدیران ارشد صنعت نفت شود.
تشریح فعالیت های و دستاوردهای کمیته جوانان صنعت نفت از سوی علی راه نشین؛ نماینده این کمیته در شورای جهانی نفت، تشریح انتقال تکنولوژی و نقش کمیته جوانان در این حوزه از سوی ایمان نجفی؛ معاون کمیته جوانان و امین امرائی؛ مسئول بخش مالی، تشریح نقش جوانان در ساختار شورای جهانی نفت و فعالیت های صورت گرفته در این حوزه از سوی Frederic Malgoire، از دیگر برنامه های این گردهمایی یک روزه بود.
در پایان این گردهمایی از محمد ناصری؛ رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و سهراب عظیمی خواه؛ مسئول امور نمایشگاه های شرکت ملی نفت ایران، مدیران ارشد و بازنشستگان صنعت نفت که از حامیان اصلی فعالیت های کمیته جوانان هستند، تقدیر شد.
منبع: nioc

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳۰ بهمن ۱۳۹۵ساعت: ۱۵:۰۴۹۲۶ بازدید