سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ EN

حکم انتصاب دبیر شورای اقامه نماز شرکت ملی نفت ابلاغ شد

نشست معارفه کمال الدین رضایی، دبیر شورای اقامه نماز شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت متن به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، نشست تودیع و معارفه دبیر شورای اقامه نماز شرکت ملی نفت ایران چهارشنبه( ۲۷ بهمن ماه) با حضور رضا خلیلی، معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور عملیات غیرصنعتی، احمد مجیدی نسب، مشاور فرهنگی وزیر نفت و اعضای شورای فرهنگی شرکت ملی نفت برگزار شد.

در این نشست خلیلی با اشاره به اهمیت توجه روزافزون به مساله نماز به عنوان یک موضوع مهم، برنامه ریزی مناسب جهت گسترش فرهنگ قرآن و نماز را امری ضروری و راهبردی دانست.

رئیس شورای فرهنگی و اقامه نماز شرکت ملی نفت در ادامه با تاکید بر اینکه برای ترویج فرهنگ اقامه نماز میان کارکنان و خانواده های آنها باید برنامه ریزی مدون و درازمدت داشت، افزود: متاسفانه بسیاری از اقدامات مقطعی بوده است، اما در شرایط فعلی باید با استفاده از رسانه ها و شبکه های اجتماعی به برنامه های نو و جدید برای ترویج فرهنگ نماز فکر و اقدام کرد.

در ادامه این نشست احمد مجیدی نسب، مشاور فرهنگی وزیر و رئیس ستاد اقامه نماز وزارت نفت با انتقاد از برخی رویکردهای منفعلانه و ضعیف در حوزه ترویج فرهنگ اقامه نماز، بر اهمیت آسیب شناسی، برنامه ریزی و اجرایی کردن برنامه های متنوع برای ترویج فرهنگ قرآن و نماز تاکید کرد.

در پایان این نشست از زحمات محمود رنجی، دبیر پیشین شورای اقامه نماز شرکت ملی نفت تقدیر و حکم انتصاب کمال الدین رضایی به عنوان دبیر جدید این شورا ابلاغ شد.

منبع: nioc

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳۰ بهمن ۱۳۹۵ساعت: ۱۱:۲۴۱,۲۸۸ بازدید