سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ EN

بازدید هیئت سازمان برنامه و بودجه کشوری از طرح های توسعه میادین نفتی غرب کارون

به گزارش روابط عمومی شرکت متن هیئت سازمان برنامه و بودجه کشوری چهارشنبه (۲۰ بهمن) با همراهی سیدنورالدین شهنازی زاده مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره و مجریان طرحها از میادین نفتی غرب کارون بازدید کردند.

در حاشیه این بازدید شهنازی زاده ضمن اشاره به اهمیت پروژه تلمبه خانه غرب کارون گفت: این پروژه قلب تپنده طرح های نفتی غرب کارون است و راه اندازی هر چه زودتر آن از اهم فعالیت های شرکت متن به شمار می رود.

وی افزود این طرح در هشت ماه گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است که پیش از این به دلیل مشکلاتی در تأمین پمپ ها روند اجرای کار با تأخیر مواجه بوده که با عنایت سازمان برنامه و بودجه کشوری این مشکل رفع گردیده است.

مدیرعامل شرکت متن ضمن تشکر از سازمان برنامه و بودجه در اجرای بند “قاف” در ارتباط با طرح تلمبه خانه غرب کارون گفت: امیدواریم با عنایت ویژه دولت به این طرح بتوانیم تا پایان امسال شاهد افتتاح این پروژه و در مدار قرارگیری پمپ های نفت خام سنگین باشیم.

لازم به ذکر است احمد کفاشی (رئیس امور انرژی)، احمد زراعت کار (معاون امور انرژی)، محمد نازوئی (رئیس گروه از حوزه معاون اول رئیس جمهور)، اصغر صاحب منشادی، محمد تاجیک و زهرا زرگری از اعضای هیئت سازمان برنامه و بودجه کشوری بودند که در این بازدید یک روزه از طرح های توسعه میادین نفتی یادآوران، آزادگان شمالی، آزادگان جنوبی، یاران شمالی، یاران جنوبی و تلمبه خانه غرب کارون بازدید کردند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۰ بهمن ۱۳۹۵ساعت: ۱۳:۳۰۷۹۹ بازدید