سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ EN

جلسه‌ی تودیع و معارفه‌ رئیس روابط عمومی شرکت متن در سالن هیئت مدیره برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت متن جلسه‌ی تودیع محمدجواد ظهوری و معارفه فریدون دلیری رئیس جدید روابط عمومی با حضور سیدنورالدین شهنازی زاده مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت مهندسی و توسعه نفت برگزار گردید.

شهنازی زاده در ابتدای جلسه با بیان‌ اینکه روابط عمومی در همه‌ی ارگانهای دولتی به ویژه در صنعت نفت از جایگاه ویژه‌ای برخوردار می باشد افزود: روابط عمومی در واقع سخنگوی شرکت است و باید در تمامی جلسات حضور موثر داشته و در شرکت متن به دلیل اهمیت پروژه های نفتی خصوصا ٌدر میادین نفتی غرب کارون روابط عمومی نقش بسیار موثری در انعکاس اخبار دارد.

رئیس هیئت مدیره شرکت متن در ادامه بیان داشت: انتظار من از روابط عمومی برنامه ریزی، اتخاذ سیاست‌های اطلاع رسانی مناسب و مداوم، همکاری و تعامل سازنده با مجریان طرح‌ها، مدیریتها و روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و همچنین ارتباط و تعامل دائمی مثبت و سازنده با خبرنگاران و اصحاب رسانه‌های جمعی و کارکنان شرکت برای تحقق خواسته‌های آنان می‌باشد.

فریدون دلیری رئیس روابط عمومی نیز با بیان این مطلب که: در بین شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران، شرکت مهندسی و توسعه نفت به دلیل اهمیت پروژه‌های در دست اجرا در غرب کارون یکی از مهم‌ترین شرکت ها می باشد گفت: باید تمام تلاش خودرا معطوف به انعکاس اخبار سریع و دقیق از رخدادهای مهم این میادین مشترک کنیم.

در پایان شهنازی زاده از زحمات محمد جواد ظهوری در دوران تصدی سمت خود تشکر و قدردانی کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ دی ۱۳۹۵ساعت: ۱۷:۳۵۷۶۷ بازدید