سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ EN

نیروی انسانی، سرمایه اصلی متن در اجرای طرح‎های توسعه‎ای است

مدیرعامل شرکت متن، نیروی انسانی را سرمایه اصلی این شرکت در اجرای طرح‌های توسعه‌ای عنوان کرد.

سیدنورالدین شهنازی‎زاده، در مراسم تودیع و معارفه مدیر منابع انسانی و رئیس حراست شرکت متن، بر توجه به نیروی انسانی در اجرای سیاست‌ها و برنامه های این شرکت تاکید کرد.

وی از فرهاد داراخانی، مدیر جدید منابع انسانی شرکت متن خواست تا در فعالیت‌های خود توجه ویژه‌ای به نیروی انسانی داشته باشد.

شهنازی‎زاده گفت: نیروی انسانی در هر شرکتی، رکن اصلی آن سازمان است و اگر به نیروهای انسانی به عنوان همکارانی فعال و پویا توجه داشته باشیم، قطعا شرکتی پویا و خلاق خواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت متن با بیان این‌که مدیر منابع انسانی باید ارتباط خوبی با مدیران مجموعه و همه کارکنان برقرار کند، ادامه داد: همه همکاران باید بدانند که مدیریت منابع انسانی از حقوق آنها دفاع می‌کند و نگرانی از این بابت نداشته باشند.

شهنازی‎زاده با تاکید بر توجه به نیروی انسانی و حراست از میدان‌های در حال بهره‌برداری شرکت متن و به ویژه میدان‌های غرب کارون، گفت: باید فضایی توام با امنیت و آسایش در شرکت ایجاد شود تا شاهد رشد وتوسعه «متن» باشیم.

 متن؛ خط مقدم توسعه و تولید

مدیر منابع انسانی شرکت متن نیز در مراسم معارفه اش عنوان کرد: خط مقدم توسعه فعالیت‌های اقتصادی و افزایش ظرفیت تولید در شرکت متن قرار دارد، درحالی که مجموعه فعالیت‌های صورت گرفته از سوی نیروی انسانی این شرکت کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

داراخانی افزود: همه تلاش خود را به کار می‎بندم تا دغدغه های نیروی انسانی شرکت را حل کرده و شرایط مطلوب‎تری را برای فعالیت در شرکت متن فراهم کنم.

در حال حاضر ٩۶٩ نفر نیروی رسمی، قراردادی، پیمانی و مشاوران ساعتی در شرکت مهندسی و توسعه نفت مشغول به فعالیت هستند.

محمد بهمئی، رئیس حراست شرکت متن نیز در مراسم معارفه اش با اشاره به سابقه فعالیت‌های خود در صنعت نفت گفت: در فعالیت‌های حراست، مسائل فنی مورد توجه قرار می گیرد و تلاش می کنیم همسو با مدیریت شرکت متن گام برداشته و به رفع نیازها و مسائل مربوط به این بخش اقدام کنیم.

منبع: شانا

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۴ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۰۸:۰۴۷۴۹ بازدید