سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ EN

توسعه خوزستان با سرمایه گذاری در صنعت نفت گره خورده است

استاندار خوزستان با تشکر از وزارت نفت برای ارائه خدمات اجتماعی در استان خوزستان گفت: توسعه خوزستان با سرمایه گذاری در صنعت نفت گره خورده است.

به گزارش خبرنگار شرکت مهندسی و توسعه نفت، غلامرضا شریعتی، در آیین بهره‎برداری رسمی از سه طرح توسعه‎ای در غرب کارون گفت: اجرای پروژه‎هایی مانند طرح‎های توسعه‎ای غرب کارون حاصل خردورزی و اداره کشور براساس منطق و دانش است.

وی افزود: توسعه خوزستان و کشور به طور اجتناب ناپذیری با سرمایه گذاری و توسعه صنعت نفت گره خورده است.

استاندار خوزستان افزود: هرچه چرخ صنعت نفت در استان خوزستان روان تر بچرخد سبب گردش سریع‎تر و جدی تر سرمایه در استان می شود و سرمایه گذاری در صنعت نفت هم برای استان خوزستان مطلوب خواهد بود.

شریعتی ادامه داد: از اراده دولت برای توسعه و سرمایه گذاری در صنعت نفت به ویژه میدان‎های مشترک قدردانی می کنیم.

وی بهره برداری رسمی از سه میدان غرب کارون را در دولت یازدهم نمادی از تلاش دولت برای توجه بیشتر به سرمایه گذاری در استان خوزستان دانست و خواستار توجه بیشتر دولت به سرمایه گذاری در این استان شد.

استاندار خوزستان همچنین از دولت خواست افزون بر سرمایه گذاری در استان خوزستان، به محیط زیست و اشتغال نیروهای بومی در صنایع این استان توجه ویژه ای داشته باشد.

شریعتی از اهتمام جدی بیژن زنگنه، وزیر نفت در طول تصدی خود در استان خوزستان تشکر کرد و افزود: آقای زنگنه صنعت نفت را ملزم کرده است به مسئولیت‎های اجتماعی توجه کنند و امیدوارم که این کمک طبق برنامه‎ریزی‎ها به صورت مداوم ادامه داشته باشد و مردم بیش از گذشته از خدمات اجتماعی صنعت نفت بهره مند شوند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۴ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۰۹:۱۲۷۴۹ بازدید