سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ EN

فعالیتهای توسعه ای در غرب کارون شتاب می گیرد

      معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور توسعه و مهندسی با اشاره به هدف‌گذاری افزایش حدود ١٠٠ هزار بشکه ای تولید روزانه از میدانهای مشترک غرب کارون تا پایان امسال، بر تسریع فعالیتهای توسعه ای در این منطقه تاکید کرد.

غلامرضا منوچهری دیروز (یکشنبه، هفتم شهریورماه) در جریان بازدید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از منطقه عملیاتی غرب کارون، در نشست مشترک با حضور مدیران ارشد شرکت مهندسی و توسعه نفت و مجریان طرحهای توسعه ای این شرکت، بر ضرورت شتاب بخشی به فعالیتهای توسعه ای در طرحهای غرب کارون تاکید کرد.

وی تولید کنونی بیش از ٢٠٠ هزار بشکه نفت در روز از میدانهای مشترک غرب کارون را تولید مناسبی عنوان کرد و افزود: با توجه به هدف‌گذاری صورت گرفته برای افزایش تولید نفت این میدانها به بیش از ٣٠٠ هزار بشکه تا پایان امسال، باید فعالیتهای توسعه ای با جدیت و سرعت پیگیری شود.

منوچهری با اشاره به تامین منابع مالی مورد نیاز طرحهای توسعه ای غرب کارون، بر ارتقا کیفیت عملکرد، افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و هیئت همراه، دیروز (یکشنبه، هفتم شهریورماه) در سفر به اهواز از طرحهای توسعه ای غرب کارون بازدید کردند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۸ شهریور ۱۳۹۵ساعت: ۱۵:۴۵۵۷۶ بازدید