سال توليد، پشتيبانی ها و مانع‌زدايی ها
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ EN

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در بازدید از غرب کارون

ایفای مسئولیت اجتماعی همگام با اجرای طرح‎های توسعه‎ای ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در بازدید از طرح های توسعه ای میدان های مشترک غرب کارون اعلام کرد: ایفای مسئولیت اجتماعی همگام با اجرای طرح های توسعه ای ضرورتی اجتناب ناپذیر است

علی کاردر که با همراهی اعضای هیأت مدیره شرکت ملی نفت ایران، برای بازدید از روند توسعه طرح های غرب کارون به استان خوزستان سفر کرده است، ایفای مسئولیت اجتماعی همگام با اجرای طرح های توسعه ای را ضرورتی اجتناب ناپذیر خواند.

وی با تاکید بر اهمیت انسجام بخشی به فعالیت های مرتبط با حوزه مسئولیت اجتماعی اظهار کرد: به زودی طرحی جامع در این زمینه ارائه می شود.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و هیأت همراه، پس از بازدید از میدان آزادگان شمالی، از طرح های توسعه ای یاران شمالی، آزادگان جنوبی، یاران جنوبی و یادآوران بازدید می کنند و برگزاری جلسه بررسی طرح های توسعه ای غرب کارون در محل کمپ میدان یادآوران، پایان بخش این بازدید یک روزه خواهد بود.

بر اساس این گزارش، هم اکنون افزون بر ١٧٠ هزار بشکه نفت از میدان های یادآوران و آزادگان شمالی و ۵٠ هزار بشکه نفت از آزادگان جنوبی برداشت می شود که با احتساب افزایش برداشت از یاران شمالی به ٣٠ هزار بشکه در روز تا پایان شهریورماه امسال و افرایش ۶٠ هزار بشکه ای آزادگان جنوبی تا پایان سال، تولید روزانه نفت از میدان های مشترک غرب کارون، امسال به حدود ٣١۵ هزار بشکه در روز می رسد.

طبق برنامه، تا سه ماه آینده با افزایش تولید از میدان های یاران شمالی و آزادگان جنوبی، تولید نفت ایران و عراق برابر می شود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۸ شهریور ۱۳۹۵ساعت: ۰۹:۲۸۴۷۴ بازدید