سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ EN
شهنازي زاده:

هدف اصلی شرکت متن شتاب در اجرای پروژه هاست

     مدیرعامل جدید شرکت متن گفت: پیمانکاران داخلی و خارجی در بخش اجرای پروژه ها برای ما تفاوتی ندارند، آنچه برای ما و وزارت نفت مهم است اجرای سریع و باکیفیت کارهاست و از پیمانکاران و ذینفعان انتظار داریم تا به فعالیتهای خود سرعت بیشتری بدهند.

به گزارش خبرنگار شانا، نورالدین شهنازی زاده امروز (سه شنبه، ١٩ مردادماه) در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) با بیان این که امیدوارم سهمی در انجام پروژه های مهم بالادستی کشور داشته باشم، گفت: مهمترین عاملی که سبب شد تا این پست را بپذیرم، ملی بودن اجرای پروژه ها در غرب کارون است.

وی با بیان این که اهمیت اجرای پروژه های غرب کارون امروز بر کسی پوشیده نیست، ادامه داد: امروز توسعه میدانهای مشترک نفت و گاز در شرکتهای نفت وگاز پارس و متن، از اولویتهای شرکت ملی نفت است که بر این اساس باید بر اجرای هرچه سریع تر پروژه ها در میدانهای مشترک اهتمام کنیم.

مدیرعامل جدید شرکت متن با تاکید بر اهمیت نیروی انسانی در اجرای پروژه ها، اظهارکرد: هم اکنون نیروی انسانی سرمایه شرکت های متن و نفت است و سعی می کنم با اقدام های به عمل آمده در مسیر شکوفایی و کارآمدی آنان گام برداریم، زیرا سرمایه انسانی پاشنه آشیل موفقیت پروژه هاست.

شهنازی زاده از دیگر برنامه های خود را بهینه سازی و توانمندسازی سرمایه انسانی در شرکت متن اعلام کرد و گفت: به عنوان مدیران شرکت متن کارایی و تلاش سرمایه انسانی را در این مجموعه درک و از زحمات آنان قدردانی می کنیم.

وی با اشاره به ذینفعان و پیمانکاران شرکت متن ادامه داد: پیمانکاران داخلی و خارجی در بخش اجرای پروژه ها برای ما تفاوتی ندارند، آنچه برای ما و وزارت نفت مهم است اجرای سریع و باکیفیت کارهاست و از پیمانکاران و ذینفعان انتظار داریم تا به فعالیتهای خود سرعت بیشتری بدهند.

شهنازی زاده با تاکید بر تعامل خوب و سازنده با پیمانکاران، یادآور شد: تردید ندارم همزمان با این که سرمایه انسانی، پیمانکاران و سازندگان داخلی سرمایه های کشور هستند، در واگذاری کار به پیمانکاران همواره مدافع بخش داخلی هستیم.

وی با بیان این که قرار نیست به دلیل حمایت از پیمانکاران داخلی سرعت و کیفیت کار را فدا کنیم، گفت: تا جایی که بتوانیم از ظرفیتهای داخلی برای اجرای پروژه ها استفاده می کنیم، اما هدف اصلی ما در شرکت متن اجرای سریع پروژه هاست.

به گفته مدیرعامل جدید شرکت متن، رقابت در یک فضای بین المللی و اجرای پروژه های در میدانهای مشترک در تعامل میان پیمانکاران، مدیران و کارکنان شرکت به وجود می آید که براین اساس باید در یک فضای حرفه ای و سالم گام برداریم.

شهنازی زاده نیز در پایان از زحمات عبدالرضا حاجی حسین نژاد، مدیرعامل سابق شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) و دیگر مجریانی که طی سالهای اخیر به اجرای پروژه در این شرکت پرداختند، تشکر و قدردانی کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۰ مرداد ۱۳۹۵ساعت: ۰۸:۱۱۸۲۳ بازدید