سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ EN

حفاری شمال ۵ حلقه چاه توصیفی در آزادگان جنوبی حفر می کند

    مجری طرح توسعه آزادگان جنوبی گفت: براساس قرارداد، شرکت حفاری شمال با سه دکل، پنج حلقه چاه توصیفی در میدان آزادگان جنوبی حفر می کند.

محمود مرعشی در گفتگو با خبرنگار شانا با اشاره به امضای قرارداد با شرکت حفاری شمال برای حفاری پنج حلقه چاه توصیفی، اظهارکرد: اطلاعات نهایی این چاهها برای اجرای فاز ٢ میدان آزادگان جنوبی اهمیت بالایی دارد.

وی با بیان این‌که براساس قرارداد، حفاری شمال باید سه دکل را به منطقه آزادگان جنوبی منتقل کند، افزود: هم اکنون ٢ دستگاه دکل به منطقه منتقل شده است.

مجری طرح توسعه آزادگان جنوبی ادامه داد: البته شرکت حفاری شمال اعلام کرده است که برای شتاب بخشیدن به عملیات حفر چاهها، پنج دستگاه دکل را به منطقه منتقل خواهد کرد.

مسعود محتشمی فر، مدیر پروژه آزادگان جنوبی در شرکت حفاری شمال نیز در این باره گفت: دومین دکل ملکی NDC١١٧ شرکت حفاری شمال در منطقه آزادگان جنوبی حفاری توصیفی خود را آغاز کرده است که پیش بینی می شود تا ٩ ماه دیگر این حفاری به پایان برسد، دکل نخست حفاری NDC١١١ نیز  هم‌اکنون ٣٨٠٠ متر حفاری کرده و ٣٠٠ متر حفاری دیگر باقی مانده، کمتر از یکماه دیگر به پایان می رسد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۱ خرداد ۱۳۹۵ساعت: ۱۲:۱۴۷۶۹ بازدید