سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ EN

حضور شرکت مهندسی و توسعه نفت در بیست و یکمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

    بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ماه با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت متن بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی فرصتی است تا دست اندر کاران این صنعت در حوزه های داخلی و بین المللی ضمن عرضه آخرین دستاوردهای علمی و فنی خود با توانمندی ها و ظرفیت های عظیم جمهوری اسلامی ایران در بخش نفت و گاز و صنایع مربوطه بیشتر آشنا شوند.

در بیست و یکمین نمایشگاه سعی شده با تاکید بر امر پژوهش و توسعه در صنعت نفت و اختصاص فضای مناسب به گروه های پژوهشی در بخش های خصوصی و دولتی توسعه صنعت پژوهش محور مد نظر قرار گیرد و حضور فعال تشکل ها و گروههای صنعتی و بازرگانی به صورت تخصصی و ایجاد شرایط لازم و فضای مناسب برای آنها از موارد تمرکز این نمایشگاه است.

تعداد شرکت کنندگان نمایشگاه بیست و یکم بیشتر از سال های گذشته است .در این نمایشگاه ۹۹۶۷ شرکت داخلی و ۸۲۶ شرکت خارجی شرکت کرده اند که سال گذشته ۵۴۶ شرکت خارجی در نمایشگاه حاضر بوده اند.

همچنین شرکت مهندسی و توسعه نفت در بیست و یکمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در کنار دیگر شرکت‌های تابعه در غرفه شرکت ملی نفت ایران حضور دارد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ساعت: ۱۰:۰۰۸۳۲ بازدید