سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ EN

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی آغاز به کار کرد

   بیست ویکمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی دقایقی پیش و با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار شانا، صبح امروز (پنجشنبه، ١۶ اردیبهشت ماه) با حضور رکن الدین جوادی، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور بیش از ١٩٠٠ شرکت آغاز به کار کرد.

حضور فعالان نفت و گاز از حدود ۴٠ کشور و شرکتهای بزرگی مانند لوک اویل و گازپروم روسیه در نمایشگاهی که با شعار «جذب سرمایه و انتقال فناوری» برگزار می شود، حاکی از درک ضرورت انتقال فناوری به ایران به عنوان شرط توسعه همکاریها با ایران از سوی کشورها و شرکتهای فعال در صنعت جهان است.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به همراه غلامرضا منوچهری، معاون مدیرعامل در امور توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ومرضیه شاهدایی، معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی از نمایشگاه بازدید کردند.

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از صبح امروز ( ١۶ اردیبهشت ماه) در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز به کار می کند و عصر روز یکشنبه ( ١٩ اردیبهشت ماه) به کار خود پایان می دهد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ساعت: ۰۹:۰۰۵۱۰ بازدید