سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ EN

نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان آغاز به کار کرد

نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان امروز (شنبه ١۵ آذر) در اهواز آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار شانا در مناطق نفتخیز جنوب در آیین گشایش این نمایشگاه مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران، تعدادی از مدیران اجرایی استان، مدیران عامل شرکتهای ملی مناطق نفتخیز جنوب و ملی حفاری ایران، مسئولان شرکتهای نفتی در جنوب و نمایندگان شرکتهای سازنده تجهیزات صنعت نفت حضور داشتند.

در نمایشگاه تخصصی صنعت نفت خوزستان حدود ٢۵٠ شرکت و سازنده داخلی، مراکز علمی و پژوهشی که در زمینه ساخت قطعات و تجهیزان مورد استفاده در صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و حفاری  فعالیت می کنند، مشارکت دارند.

از میان شرکت کنندگان در این نمایشگاه  ٨٧ شرکت‌کننده از صنایع استان خوزستان هستند که حدود ۴١ درصد شرکت‌کنندگان را شامل می‌شود و ٢۵ شرکت از این تعداد، عضو انجمن سازندگان تجهیزات نفت خوزستان هستند.

این نمایشگاه، از امروز تا روز سه شنبه ١٨ آذرماه پذیرای بازدید متخصصان، کارشناسان و علاقمندان خواهد بود.

در مدت برپایی این نمایشگاه ۵ کالای اساسی ساخت داخل از سوی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و ٣ کالای مهم و کاربردی از سوی شرکت ملی حفاری ایران رونمایی می شود.

همچنین چند قرارداد همکاری میان شرکتهای نفتی و سازندگان بخش خصوصی  در زمینه ساخت قطعات و تجهیزات مورد نیاز از جمله  توربینهای گازی، قطعات کمپرسورهای گازی، پمپهای فرآیندی و ابزار حفاری امضا خواهد شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۵ آذر ۱۳۹۳ساعت: ۰۸:۵۶۵۸۹ بازدید