سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ EN

جوانان نفت به پرسپولیس درس غیرت دادند

تیم نفت تهران با نتیجه ٢ بر ١ در مقابل پرسپولیس، صدرنشین جدول رقابتهای لیگ برتر کشور شد.

به گزارش شانا، دیدار تیمهای نفت تهران و پرسپولیس از سری مسابقه های هفته شانزدهم رقابتهای لیگ برتر با پیروزی دو بر یک زردپوشان نفت تهران به پایان رسید.

نیمه نخست این دیدار که از ساعت ١۴:٣٠ در ورزشگاه تختی تهران آغاز شده بود، نیز با نتیجه یک بر صفر به سود نفت به پایان رسید.
در نیمه دوم شاگردان علیرضا منصوریان بیشتر در فاز تدافعی قرار گرفتند و ضمن حفظ نتیجه سعی در اداره بازی و استفاده از ضدحمله ها داشتند. این ترفند تا دقیقه ٧٨ بازی نتیجه داد اما در این دقیقه محمد عباس زاده، مهاجم مازندرانی پرسپولیس با ضربه ای محکم دروازه علیرضا بیرانوند را باز کرد تا نتیجه باز هم مساوی شود.
پس از این گل، هر دو تیم حمله های متعددی روی دروازه یکدیگر طراحی کردند. در دقیقه ٩٢ بازی، خطای امین حاج محمدی روی بازکین حریف، درست چسبیده به محوطه هیجده قدم با اعلام یک ضربه ایستگاهی به سود سرخپوشان همراه شد.
ضربه هادی نوروزی روی این ضربه ایستگاهی را بیرانوند به راحتی مهار کرد و با وجود ایجاد مزاحمت از سوی بازیکنان پرسپولیس برای وی، او باز هم با آغاز دوباره دیدنی، البته این بار با ضربه پا، امیرارسلان مطهری مهاجم خوش قد و قامت نفت را در موقعیتی تک به تک با نیلسون قرار داد و مطهری نیز با ضربه سر استادانه ای توپ را از بالای سر دروازه بان برزیلی پرسپولیس وارد دروازه این تیم کرد.
چند ثانیه پس از این گل، سوت پایان بازی به صدا درآمد تا جوانان شایسته نفت تهران این بار نیز در ورزشگاه خوش یمن تختی تهران، تیم پرطرفدار قرمرپوش پایتخت را با شکست بدرقه کرده و با یک بازی بیشتر نسبت به تراکتورسازی، با شایستگی به صدر جدول رده بندی تکیه زند. 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۱ آذر ۱۳۹۳ساعت: ۱۰:۲۳۴۳۸ بازدید