سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ EN

برگزاری مراسم تودیع و معارفه رئیس حراست شرکت متن

مراسم تودیع مهندس ابوذر شریفی و معارفه ابراهیم غربی؛ رئیس حراست شرکت مهندسی و توسعه نفت با حضور مهندس فرهاد داراخانی رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران و مهندس حسین نژاد مدیرعامل شرکت متن برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، مراسم تودیع و معارفه رئیس حراست شرکت متن صبح روز دوشنبه (۷ مهرماه) با حضور مهندس داراخانی؛ معاون سازمان حراست وزارت نفت و رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران وهیئت همراه و همچنین مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت متن در محل ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد.

 در این مراسم؛ مهندس حسین نژاد ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مهندس شریفی در دوران تصدی ریاست حراست شرکت متن و آرزوی موفقیت برای ابراهیم غربی؛ رئیس فعلی حراست این شرکت، با اشاره به جایگاه ویژه حراست شرکت متن به لحاظ موقعیت و اهمیت طرح های در دست اجرای این شرکت، به حمایت حراست شرکت ملی نفت ایران از حراست شرکت متن تأکید کرد.

 مهندس داراخانی نیز از اینکه در جمع مدیران و کارکنان شرکت متن حضور دارد؛ اظهار خشنودی کرده و گفت: قطعاً کار در شرکت متن کار دشوار و حسّاسی است و کسانی که در این شرکت خدمت می کنند به لحاظ  دانش، تجربه و توانمندی از وزن بالایی نسبت به سایر شرکتها برخوردارند.

 وی همچنین به اجرای مواردی که در متن حکم انتصاب رئیس حراست قید شده، تأکید نمود.

 گفتنی است: اهدای لوح و یادبود به غربی و شریفی پایان بخش این برنامه بود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۳ مهر ۱۳۹۳ساعت: ۰۹:۰۴۱,۴۹۴ بازدید