سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ EN

قدردانی زنگنه از کارکنان زحمتکش صنعت نفت

بیژن زنگنه با صدور بیانیه ای قدردانی رئیس جمهوری را از وزیر نفت محصول کار و تلاش و متعلق به عموم کارکنان صنعت نفت دانست و از آنان قدردانی کرد.

متن بیانیه وزیر نفت به شرح زیر است:
همکاران گرامی
یک سال از تلاش شبانه روزی شما در دولت یازدهم در فضایی همراه با آرامش و اعتدال سپری شد و روز گذشته رییس محترم جمهوری اسلامی، در جشنواره شهید رجایی، به پاس خدمات، تلاش ها و موفقیت های شما، از وزیر و صنعت نفت تقدیر کردند.
ضمن ابراز قدردانی از حسن نظر رییس محترم جمهوری که وظیفه و مسئولیت صنعت نفت را در ادامه راه خود سنگین تر می کند، لازم است تأکید کنم که اینجانب این تقدیر را متعلق به شما و محصول کار و تلاش همه شما می دانم و لذا این موفقیت را به همه همکاران گرامی تبریک گفته و امیدوارم از این پس با تلاشی بیش از گذشته، با محوریت اقتصاد مقاومتی، در انجام وظایف خود موفق شویم و بتوانیم با ارائه خدمات بهتر به مردم و تسریع در اجرای طرح های بزرگی که صنعت نفت باید به اتمام برساند، پاسخگوی انتظارات به حق مردم بزرگوارمان باشیم.
اینجانب کماکان بر ضرورت توجه به شایسته سالاری و اداره صنعت عظیم نفت با تدبیر، اراده و دستان پرتوان کارکنان با تجربه این صنعت تأکید می کنم.
از خداوند قادر متعال برای همه همکاران و خانواده های محترم ایشان سلامت و بهروزی آرزو می کنم.
با امید به سرافرازی ایران عزیز، سربلند باشید.
 منبع: شانا

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۱ شهریور ۱۳۹۳ساعت: ۱۰:۴۵۵۵۹ بازدید