سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ EN

بررسی روند تسهیل ساخت داخل و حمایت از اقتصاد دانش بنیان

شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت ایران پیرامون دستور مقام عالی وزارت نفت مبنی بر بسیج امکانات به منظور بومی سازی تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت تشکیل جلسه داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، نشست مشترک شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران با مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و سازندگان داخلی اقلام پرمصرف صنعت نفت برگزار شد.
در این نشست مشترک که به میزبانی شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران برگزار شد، عزت اله اکبری؛ مدیرعامل این شرکت، پیرامون چگونگی استفاده از توان شرکت های داخلی تولیدکننده اقلام پرمصرف که در حال حاضر از خارج کشور خریداری می شود، به بحث و تبادل نظر پرداختند.
این نشست با توجه به سیاست اقتصاد مقاومتی و دستور صریح مقام عالی وزارت به شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران مبنی بر به کارگیری و بسیج امکانات به منظور بومی سازی همه تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت، تأکید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران بر نقش این شرکت در انتقال تکنولوژی و تسهیل ساخت داخل و همچنین برنامه های کلان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای توسعه علم و فناوری، حمایت از صنایع نخبگانی و تحقق اقتصاد دانش بنیان برگزار شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴ مرداد ۱۳۹۳ساعت: ۱۳:۱۳۴۹۵ بازدید