سال مهار تورم و رشد توليد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ EN
مهندس حسين نژاد تأكيد كرد:

زمان، عامل حیاتی در میادین نفتی غرب کارون

  عبدالرضا حاجی حسین نژاد، سفر کاری هفته جاری خود را به بازدید از طرح های آزادگان شمالی و یادآوران اختصاص داد. به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، مهندس حسین نژاد مدیر عامل این شرکت، روز سه شنبه مورخ ۳ تیرماهpedec.ir ۱۳۹۳ به منظور ارزیابی و بررسی آخرین وضعیت پیشرفت پروژه، از واحد مرکزی فرآورش آزادگان شمالی(CPF) و همچنین واحد مرکزی فرآورش یادآوران(CTEP) بازدید به عمل آورد.

  حسین نژاد در نشست مشترک با مجریان و پیمانکاران طرح ها در جریان وضعیت و آخرین مشکلات موجود در تکمیل این پروژه ها قرار گرفت.

   وی ضمن تأکید بر رفع مشکلات موجود، اظهار داشت، شرکت متن برای تکمیل طرح های در دست اجرا از هیچ تلاشی فروگذار نیست و در این مسیر اهتمام می ورزیم و از همه توان و ظرفیت موجود بهره خواهیم برد و با بازدید های هفتگی و مکرر از طرح های در دستور کار این شرکت،  برای رفع مشکلات سر راه توسعه این میادین تلاش خواهیم کرد.

   مدیرعامل متن با اشاره به حیاتی بودن زمان در انجام پروژه های مشترک، اذعان داشت: پیشرفت پروژه ها باید طبق برنامه زمانبندی شده انجام شود و به هیچ وجه قراردادی بدون دلیل، برای پیمانکاران تمدید نخواهد شد.

   وی همچنین به دوشیفته شدن تایم کاری برای جبران عقب افتادگی در کارهای سطح الارضی پروژه آزادگان شمالی تأکید کرد و همچنین افزود: در صورت بروز مشکل در طراحی مهندسی، می بایست حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت توسط تیم مشترک رفع گردد.

 گفتنی است: بعد از ظهر این سفر یک روزه به نشست مشترک با مسئولین شرکت ملی حفاری اختصاص داشت.

  لازم به ذکر است است: تولید ۷۵ هزار بشکه نفت خام در روز طی فاز اول از میدان نفتی آزادگان شمالی و مجموعاً ۸۵ هزار بشکه نفت خام در طی اجرای فاز اول یادآوران از اهداف فعلی اجرای این طرح ها است.

میادین آزادگان شمالی و یادآوران در حدود ۱۲۰ کیلومتری غرب اهواز و  در حاشیه مرز ایران و عراق واقع شده اند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷ تیر ۱۳۹۳ساعت: ۱۳:۲۱۶۳۶ بازدید