سال مهار تورم و رشد توليد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ EN

ضرورت تسریع روند رسیدگی به شکایت ها و تخلف های اداری کارکنان صنعت نفت

 قائم مقام وزیرنفت برضرورت رعایت اصل عدالت، حفظ امانت و آبروی کارکنان، تسریع روند امور رسیدگی به شکایت ها و تخلف های اداری کارکنان صنعت نفت تاکید کرد.

 سید کاظم وزیری هامانه در نخستین دوره آموزشی آشنایی با فرآیند رسیدگی و اصول حاکم بر مقررات رسیدگی به تخلف های اداری کارکنان صنعت نفت که صبح امروز(۱۳خردادماه) برگزار شد، با بیان این مطلب گفت: قانون گرایی، رعایت عدالت، استقلال هیئت های داوری در امور رسیدگی به تخلف های اداری و صدور آرا از الزامات است.وی تصریح کرد: هیئت های رسیدگی به تخلف های اداری به عنوان مراجع اداری صالح و بی طرف براساس ضوابط و معیارهای قانونی باید عمل کنند، زیرا رسیدگی به تخلف های اداری کارکنان در واقع نظم، آرامش و امنیت را در سازمان ها ایجاد می کند.

هامانه وزیری در سخنان خود حمایت مقام عالی وزارت نفت را از هیئت های بدوی و رسیدگی به شکایت ها و تخلف های اداری اعلام کرد.
قائم مقام وزیر نفت تصریح کرد: تخلف های اداری، مانند هر پدیده ی دیگری به عامل ها و فرآیندهای پیچیده ی بسیاری بستگی دارد و طیف گسترده ای از مسایل روانی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی و عوامل فردی و گروهی را در بر می گیرد.
وی با بیان اینکه امروزه اصلی ترین و پایدارترین سرمایه سازمان ها و موسسه ها، نیروی انسانی کار آمد، خلاق و منضبط است، گفت: تخلف های اداری سبب کاهش بهره وری و کند شدن حرکت سازمان ها می شود.
بر پایه این گزارش نخستین دوره آموزشی آشنایی با فرآیند رسیدگی و اصول حاکم بر مقررات رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان به میزبانی هیئت بدوی و از سوی آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران، طی دو روز(۱۲ و ۱۳ خردادماه) درباشگاه شماره یک صنعت نفت با حضور اعضای هیئت های رسیدگی به تخلفات اداری صنعت نفت برگزار شد.
منبع: سایت شرکت ملی نفت

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۷ خرداد ۱۳۹۳ساعت: ۱۲:۱۴۷۷۹ بازدید