سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ EN

حمایت ملی حفاری از سازندگان داخلی و خارجی قطعات و تجهیزات حفاری

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران، استفاده از ظرفیت شرکت ها و سرمایه گذاران را از اولویت های نخست این شرکت اعلام کرد و گفت: ملی حفاری درصدد شناسایی توانمندی های موجود در داخل و خارج از کشور برای ساخت قطعات و تجهیزات حفاری است.

 حمید رضا گلپایگانی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، گفت: شرکت ملی حفاری ایران درصدد شناسایی توانمندی های موجود در داخل و خارج از کشور برای ساخت  قطعات و تجهیزات حفاری است.
وی همچنین خبر از انجام مذاکرات با مراکز علمی و دانشگاهی به منظور ساخت قطعات حفاری همزمان با برگزاری نوزدهمین نمایشگاه صنعت نفت خبر داد و گفت: شرکت ملی حفاری ایران از سازندگان توانمند ایرانی قطعات و کالاهای مورد نیاز صنعت نفت حمایت می کند.
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران، توسعه دانش فنی بومی، بررسی منابع داخلی، حمایت از مراکز دانش بنیان در زمینه طراحی تجهیزات پیچیده، حمایت از تولید کنندگان و سازندگان داخلی برای ساخت قطعات را سرلوحه فعالیت های این شرکت برشمرد.
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه به زودی دکل حفاری فاز ۱۷ پارس جنوبی جا به جا خواهد شد، گفت: حفاری فاز ۱۴ پارس جنوبی نیزتا کنون حدود ۵۰ درصد پیشرفت داشته است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ساعت: ۰۸:۵۱۵۰۱ بازدید