سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ EN

مذاکره یک هیئت عراقی با شرکت ملی حفاری ایران در راستای توسعه همکاری های مشترک

صادق آل یاسری؛ معاون وزیر نفت و مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت نفت عراق در نخستین روز از نوزدهمین نمایشگاه صنعت نفت با مدیرعامل شرکت ملی حفاری پای میز مذاکره نشست.

حمید رضا گلپایگانی؛ مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در گفت و گوی اختصاصی به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، گفت: این هیئت عراقی به سرپرستی صادق آل یاسری؛ معاون وزیرنفت عراق، در راستای توسعه همکاری های مشترک به ویژه در بخش آموزش با وی ملاقات داشته ا ند.
وی با بیان اینکه ایجاد تعامل،همکاری و مشارکت با شرکت های بین المللی و شرکت های حفاری کشورهای همسایه در برنامه چشم انداز شرکت ملی حفاری ایران ترسیم شده است، افزود: یکی از نقاط بارز این شرکت، تربیت نیروی انسانی متخصص مورد نیاز صنعت حفاری کشور است، به طوری که هم اکنون کادر تخصصی و کلیدی حفاری از فارغ التحصیلان آموزشگاه این شرکت است.
گلپایگانی افزود: شرکت ملی حفاری ایران افزون بر تامین منابع انسانی تخصصی مورد نیاز کشور به دیگر کشورهای متقاضی و شرکت های خصوصی از جمله بولیوی پیش از این خدمات آموزشی ارائه کرده است.
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران نیز پیش از این از همکاری‌های نفتی ایران و عراق در زمینه توسعه همکاری های نفتی به ویژه انجام خدمات فنی چاه‌ های نفت و گاز و استفاده از توانمندی های هر دو شرکت خبر داده بود که این مذاکره در نخستین روز از نمایشگاه نوزدهم در راستای همان مذاکرات قبلی انجام شده است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ساعت: ۰۸:۵۰۳۲۸ بازدید