سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ EN

نشست مشترک پیمانکاران طرح های توسعه پارس جنوبی فردا برگزار می شود

نشست رسمی هم اندیشی شرکت های سازنده و پیمانکاران طرح های توسعه پارس جنوبی همزمان با دومین روز از برپایی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، این نشست با عنوان “تبیین نقش سازندگان و پیمانکاران داخلی در توسعه طرح های پارس جنوبی” با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت نفت و گاز پارس، مجریان طرح های توسعه و مدیران بخش های اصلی این مجموعه با برنامه ریزی مشترک شرکت نفت و گاز پارس و انجمن های تخصصی استصنا، ‌ستصا و اپک برگزار می شود.
بررسی روند فعالیت شرکت ها و اعضای کنسرسیوم های توسعه دهنده طرح ها در زمینه چگونگی انجام اقدام مشترک برای پیشرفت و توسعه بومی سازی و داخلی سازی کالاها، تجهیزات و خدمات تخصصی در طرح های پارس جنوبی از موضوع های نشست فردا است.
پیگیری نحوه اجرایی کردن ابلاغیه وزیر نفت در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و نیز بستر سازی اتخاذ رهیافت های جدید جهت انجام اقدام های مشترک میان صنعت نفت و شرکت های فعال این حوزه از دیگر اهداف برپایی این نشست خواهد بود.
ارزیابی و شنیدن گزارش و سخنرانی مدیران و روسای انجمن های تخصصی، آشنایی بیشتر با رویکرد ها و نظرات مجامع خصوصی همکار صنعت نفت در قالب برنامه پرسش و پاسخ، شناخت و بررسی چالش های پیش روی سازند گان و پیمانکاران و ایرانی و تببین فرصت های جدید همکاری در دور جدید فعالیت های صنعت نفت از دیگر محور های این برنامه خواهد بود.
این نشست از ساعت ١٠ روز چهارشنبه (١٧ اردیبهشت ماه) با حضور مقام ها و مدیران بخش های خصوصی و دولتی در سالن کنفرانس شماره یک نمایشگاه بین المللی تهران به میزبانی کارفرمای توسعه میدان مشترک پارس جنوبی برپا می شود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ساعت: ۰۸:۵۰۳۹۶ بازدید