سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ EN

کم کاری پیمانکاران توسط روابط عمومی رسانه ای شود

مدیر عامل شرکت متن در بازدید هفتگی از میادین مشترک غرب کارون اعلام کرد، با پیمانکاران کم کار میادین مشترک نفتی، در چارچوب مفاد قرارداد برخورد خواهد شد.1111

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، مدیرعامل این شرکت، روابط عمومی را موظف به حضور مستمر در پروژه ها و انعکاس نحوه فعالیتهای پیمانکاران میادین مشترک در رسانه ها نمود.

مهندس حسین نژاد اظهار داشت: با توجه به اینکه رسانه ابزاری برای شکل دادن افکار عمومی به شمار می آید، با حضور پررنگ روابط عمومی در طرح های در دست اجرای شرکت متن و انعکاس نحوه فعالیت پیمانکاران در رسانه ها، موجب تشویق و تنبیه پیمانکاران فعال و کم کار شود.

 وی همچنین تأکید کرد: در صورتی که پیمانکاری به تعهدات خود طبق برنامه عمل نکند، ضمن انعکاس کم کاری آن پیمانکار به مراجع ذیربط، از ارجاع کارهای بعدی به آنها در شرکت متن اکیداً جلوگیری خواهد شد.

بر اساس این گزارش، مهندس حسین نژاد پس از بازدید از مراحل احداث کارخانه فرآورش طرح توسعه میدان نفتی یادآوران طی نشستی با پیمانکار اصلی و پیمانکاران فرعی طرح، ضمن تذکر به پیمانکاران کم کار، ‌به مدیران عامل شرکتهای پیمانکار تأکید کرد حضور مداوم و مستمر در محل اجرای طرح داشته باشند و مستقیماً در جریان پیشرفت پروژه قرار گیرند.

مدیرعامل شرکت متن از جبهه های کاری آزادگان شمالی نیز بازدید به عمل آورد و نقطه نظرات خود را در خصوص تسریع در روند اجرای پروژه به پیمانکارن اعلام نمود.

گفتنی است: به دنبال این تذکر، پیمانکار بیع متقابل طرح توسعه آزادگان شمالی مهلت خواست تا میزان پیشرفت ماهانه طرح را به میزان قابل قبولی بهبود بخشد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ساعت: ۰۹:۰۴۶۵۴ بازدید