سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ EN

صیانت از نیروی انسانی با بکارگیری روش های نوین محقق می شود

مجموعه حراست شرکت ملی نفت ایران با بکارگیری روش های نوین، صیانت از نیروی انسانی را سر لوحه اقدامات خود قرار داده است.

فرهاد داراخانی؛ رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران درهمایش حفاظتی- امنیتی پرسنل صنعت نفت که صبح امروز(چهارشنبه؛ ۱۰اردیبهشت ماه) برگزارشد، با بیان این مطلب گفت: در راستای ماموریت های محوله و با عنایت بر تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر صیانت از نیروی انسانی، مجموعه حراست شرکت ملی نفت ایران تلاش می کند از پرسنل این شرکت در خط مقدم جبهه اقتصادی حفاظت کند.
داراخانی با تاکید بر آموزش و به روز نگهداشتن تکنیک ها و تاکتیک های حراستی از سوی پرسنل حراست نفت، یادآور شد: آموزش یکی از وظایف خیلی مهم برای حراست است و تاکید می کنم نه تنها مجموعه حراست باید دوره های آموزشی جدید داشته باشند بلکه کارشناسان و مدیران صنعت نفت نیز باید آموزش های کلاسیک حراستی را دریافت کنند.
وی حفظ، صیانت از نیروی انسانی و رشد کیفی آنها را از اهداف حراست شرکت ملی نفت ایران عنوان و تاکید کرد: حفاظت پرسنلی شرکت ملی نفت ایران یکی از متولیان اصلی امور یاد شده است.
رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه امیدواریم آموزش های همایش حفاظتی- امنیتی پرسنل صنعت نفت سبب ارتقای معلومات و اندوخته های پرسنل این مجموعه شود، گفت: با افزایش دانش پرسنل بی شک مقدمات بهبود وضعیت موجود فراهم می شود.

بر اساس این گزارش، همایش حفاظتی- امنیتی پرسنل صنعت نفت از سوی حفاظت پرسنلی شرکت ملی نفت ایران و با هماهنگی آموزش مرکزی و امور اداری مالی حراست شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.
این همایش با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر صیانت از پرسنل و دستورالعمل های ابلاغی حراست کل کشور با حضور مدیران ارشد صنعت نفت برگزار شد.
گفتنی است، هدف همایش حفاظتی- امنیتی پرسنل صنعت نفت، توجیه امنیتی اطلاعاتی مدیران ارشد این صنعت به منظور جلوگیری ازآسیب های امنیتی وارده به نیروی انسانی و صیانت از پرسنل برگزار شد.
منبع:‌ nioc

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ساعت: ۱۵:۵۴۶۰۹ بازدید