سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ EN

تاکید مدیر عامل متن به تسریع روند کار با حفظ کیفیت

مدیر عامل شرکت مهندسی و توسعه نفت بر پیگیری و نظارت مکرر فعالیتهای پیمانکار چینی یادآوران تاکید نمود.PEDEC1

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، در جریان بازدیدهای هفتگی مهندس حسین نژاد مدیرعامل شرکت متن، وی روز چهارشنبه مورخ ۲۷ فروردین ماه سال جاری از پیشرفت طرح های در دست اجرای این شرکت در حوزه غرب کارون بازدید به عمل آورد.

با توجه به تأکید حسین نژاد بر احیای نقش کارفرما و ارزیابی و شناسایی موانع اجرایی در روند پیشرفت پروژه ها، وی تا کنون سعی در هموار کردن مسیر توسعه داشته و در این میان به پیشبرد میادین مشترک نفت و گاز به ویژه منطقه راهبردی غرب کارون به عنوان اولویت دارترین برنامه های توسعه ای وزارت نفت تلاش و تأکید داشته است.

مهندس حسین نژاد در این سفر یک روزه ضمن بازدید از طرح توسعه میدان نفتی یادآوران جلسه هماهنگی در محل اجرای پروژه با حضور پیمانکار بیع متقابل و پیمانکاران فرعی طرح داشت.

وی با تأکید بر رعایت مسائل کیفی و جلوگیری از تطویل زمان قراردادی فی مابین، برای چندمین بار ضمن اعلام نارضایتی از کیفیت برخی از فعالیتهای پیمانکار چینی، اخطار داد و پیمانکار چینی را ملزم به اصلاح الزامات اجرایی مورد نظر متن کرد و مقامات پیمانکار چینی با پذیرش موارد، نسبت به اصلاح امور متعهد شدند.

گفتنی است: میدان مشترک نفتی یادآوران در ۷۰ کیلومتری جنوب غربی اهواز و شمال خرمشهر و در منطقه مرزی ایران و عراق قرار گرفته است و تولید ۸۵ هزار بشکه نفت در روز از فاز اول توسعه مد نظر می باشد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ساعت: ۰۸:۵۷۶۰۶ بازدید