سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ EN

ضرورت ارتقا محتوای اطلاعات ارایه شده در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت

رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران بر ارایه محتوای غنی از سوی شرکت های تابعه نفت در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، محمد ناصری، بعدازظهر روز گذشته (۳ اسفند ماه) در دومین جلسه برنامه ریزی و هماهنگی اجرایی نوزدهمین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی که با حضور روسای روابط عمومی شرکت های تابعه در ساختمان مرکزی سوم برگزار شد، بر ضرورت غنی سازی محتوای ارایه شده و ارتقا آن نسبت به سال های گذشته، در این نمایشگاه تاکید کرد.
وی خواستار ارایه اطلاعات از سوی روسای روابط عمومی شرکت های تابعه نفت به صورت شفاف و جامع به منظور نمایش در نوزدهمین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی شد.
ناصری بر ضرورت اخذ اطلاعات مورد نیاز نوزدهمین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی از سوی شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران در مدت زمان کوتاه تاکید کرد و گفت: روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران با دریافت اطلاعات مورد نیاز از سوی شرکت های تابعه، برنامه ریزی و هماهنگی های لازم را برای نحوه ارایه اطلاعات انجام خواهد داد.
به گفته وی با توجه به محدودیت فضا و تغییر رویکرد وزارت نفت، نمایشگاه نوزدهم تنها به اعلام نیازمندی های صنعت نفت به ویژه در بخش سرمایه گذاری می پردازد و نمایش دستاوردهای شرکت های تابعه در اولویت نیست.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴ اسفند ۱۳۹۲ساعت: ۱۵:۱۶۳۴۷ بازدید