سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ EN

بازدیدِ متن از کارخانه تولیدکننده تجهیزات صنایع نفت

با توجه به تأکید وزیر نفت بر اولویت استفاده از ساخت داخل در صنعت نفت، شرکت مهندسی و توسعه نفت از محل کارخانه تولید کننده تجهیزات نفتی در شهر صنعتی کاوه بازدید کرد.2

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، در این بازدیدکه روز سه شنبه مورخ ۲۹/۱۱/۹۲ از کارخانه شرکت ابزار برقی ایران صورت گرفت، تعداد ۲۰ نفر از مدیران و کارشناسان شرکت متن حضور داشتند.

مهندس حسن ذکائی مشاور مدیر عامل و مدیر تدارکات و خدمات کالای شرکت متن با تأکید بر اینکه این شرکت، استفاده از تولید داخل را در دستور کار قرار داده، گفت: این قبیل بازدیدها به منظور شناخت توانمندی های داخلی و تأمین کالای مورد نیازِ شرکت، در طرح های غرب کارون برای بهره برداری سریع تر از میادین مشترک ادامه خواهد داشت.

 مهندس ذکایی اظهار داشت: اخیراً شرکتهای خارجی اعلام آمادگی و اظهار تمایل به همکاری با صنعت نفت ایران را داشته اند که البته نباید از این قضیه خرسند شده و رسالتمان مبنی بر حمایت از تولیدکنندگان کالا در داخل کشور را که یقیناً پیشرفت کشور و اشتغال جوانان تحصیلکرده را به دنبال خواهد داشت، فراموش کنیم.

گفتنی است: در این برنامه علاوه بر بازدید از خط تولید این کارخانه، جلسه آشنایی با توانمندی های این شرکت و همچنین نیازمندیهای شرکت متن برگزار شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳ اسفند ۱۳۹۲ساعت: ۰۹:۵۱۷۹۰ بازدید