سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ EN

بازدیدِ متن از کارخانه تولیدکننده تجهیزات صنایع نفت

با توجه به تأکید وزیر نفت بر اولویت استفاده از ساخت داخل در صنعت نفت، شرکت مهندسی و توسعه نفت از محل کارخانه تولید کننده تجهیزات نفتی در شهر صنعتی کاوه بازدید کرد.2

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، در این بازدیدکه روز سه شنبه مورخ ۲۹/۱۱/۹۲ از کارخانه شرکت ابزار برقی ایران صورت گرفت، تعداد ۲۰ نفر از مدیران و کارشناسان شرکت متن حضور داشتند.

مهندس حسن ذکائی مشاور مدیر عامل و مدیر تدارکات و خدمات کالای شرکت متن با تأکید بر اینکه این شرکت، استفاده از تولید داخل را در دستور کار قرار داده، گفت: این قبیل بازدیدها به منظور شناخت توانمندی های داخلی و تأمین کالای مورد نیازِ شرکت، در طرح های غرب کارون برای بهره برداری سریع تر از میادین مشترک ادامه خواهد داشت.

 مهندس ذکایی اظهار داشت: اخیراً شرکتهای خارجی اعلام آمادگی و اظهار تمایل به همکاری با صنعت نفت ایران را داشته اند که البته نباید از این قضیه خرسند شده و رسالتمان مبنی بر حمایت از تولیدکنندگان کالا در داخل کشور را که یقیناً پیشرفت کشور و اشتغال جوانان تحصیلکرده را به دنبال خواهد داشت، فراموش کنیم.

گفتنی است: در این برنامه علاوه بر بازدید از خط تولید این کارخانه، جلسه آشنایی با توانمندی های این شرکت و همچنین نیازمندیهای شرکت متن برگزار شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳ اسفند ۱۳۹۲ساعت: ۰۹:۵۱۷۳۲ بازدید