سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ EN

مدیرتوسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران : جوانان صنعت نفت تداوم دهنده راه انقلاب باشند

همزمان با آغاز سی و پنجمین سالگر پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ،کارکنان تلاشگر و انقلابی شرکت ملی نفت ایران نیز در کنار سایر آحاد مردم در صفوفی به هم فشرده در راهپیمایی این روز شرکت کرده و با آرمانهای امام راحل(ره) تجدید میثاق کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران؛در این مراسم از سوی اداره کل روابط عمومی وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران غرفه ای جهت معرفی توانمندیهای این وزارتخانه احداث شده بود که با انجام برنامه های فرهنگی مختلف و متنوع  توجه راهپیمایان را به خود جلب کرد.

جعفرمدنی زادگان مدیرتوسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران که در این مراسم حاضر شده بود در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران  ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدای انقلاب اسلامی ، ۲۲ بهمن را نقطه عطفی در تاریخ معاصر دانست و گفت : این انقلاب مرهون خون شهدای گرانقدری است که با ایثار و جانفشانی خود زمینه ساز پیروزی ملت ایران در بهمن ماه ۵۷ شدند و وظیفه ما است تا نه تنها در این روز بلکه در تمامی اعیادی که برای گرامیداشت یادوخاطره شهدا برگزار می شود حضور بهم رسانیم و با این عزیزان و آرمانهای بلندشان تجدید میثاق کنیم.

وی با اشاره به نقش کارکنان صنعت نفت در پیروزی انقلاب تصریح کرد : بی گمان اعتصابات کارکنان صنعت نفت در دوران انقلاب موجب شد تا کمر رژیم منحوس پهلوی شکسته شده و راه برای پیروزی هموار شود.

مدنی زادگان اعتصاب و یکدلی کارکنان پالایشگاه آبادان در دوران انقلاب را ازدیگر نشانه های حضور پررنگ و موثر این بخش از خانواده صنعت نفت در پیروزی انقلاب دانست و گفت : در ایامی که سایه سنگین ساواک بر کارکنان انقلابی پالایشگاه آبادان نقش بسته بود این عزیزان با رهنمودهای عالم فرزانه آیت الله جمی که در آن روزها هدایت انقلاب را در منطقه برعهده داشت موفق شدند اعتصابات خود را تا شکست مقاومت رژیم ادامه دهند و با لطف خدا این مقاومت موثر واقع شد و درپی فرامین حضرت امام خمینی(ره) برای اعتصاب و بستن شیرهای نفت کارکنان پالایشگاه آبادان به سرعت وارد عمل شده و با این اقدام انقلابی همراهی خود را با امام وامت به منصه ظهور رساندند.

مدیرتوسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران در پایان با اشاره به نقش جوانان در تداوم راه شهدا تاکید کرد : کارکنان جوان صنعت نفت باید بخاطر داشته باشند که خون های زیادی برای به ثمر رسیدن این اقلاب برزمین ریخته شده و کارکنان قدیمی صنعت نفت با از خودگذشتگی های فراوان زمینه ساز بسیاری از این پیروزی ها بوده اند. به همین خاطر باید با مطالعه تاریخ گذشتگان ومقاطع مختلف انقلاب سرمایه ای که بدست آنها رسیده را به درستی شناخته و پاس بدارند و در تداوم آن بکوشند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۶ بهمن ۱۳۹۲ساعت: ۰۸:۴۶۴۶۰ بازدید