سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ EN

مدیران ارشد صنعت نفت با خانواده شهدا دیدار کردند

همزمان با سی و چهارمین فجر انقلاب اسلامی، مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران و همراهان آنان با خانواده شهدا دیدار کردند. 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، حمید بورد؛ مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، هرمز قلاوند؛ مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و همراهان آنها با خانواده های شهدای صنعت نفت دیدار و گفتگو کردند.
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب دیدار با خانواده معزز شهدا را وظیفه همگان دانست و افزود: ما  وامدار خون شهدا و مدیون فداکاری و از خودگذشتگی آنها هستیم و این ایثار با هیچ کاری قابل جبران نیست.
بورد ضمن طلب صبر و اجر اخروی برای خانواده شهدا گفت: جانبازان و ایثارگران در اوج عزت و سربلندی برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از زندگی خود گذشتند.
هرمز قلاوند؛ مدیراکتشاف شرکت ملی نفت ایران نیز ضمن دیدار با دو خانواده شهید؛ سید عباس وزیری بزرگ و جلال عزیزیان، یاد آورشد: خاطرات و آثار شهدا یکی از ارزنده ترین سرمایه های ماندگار دوران دفاع مقدس برای میهن اسلامی ماست که باید آنان را ارج نهاد و در زندگی نسل جدید ترویج داد.
بر پایه این گزارش، شهید عباس وزیری بزرگ ازدانشجویان دانشکده نفت بوده که در اوایل آغاز جنگ تحمیلی به درجه رفیع شهادت نائل آمده و شهید جلال عزیزیان نیز که از خانواده صنعت نفت بود در خرمشهر به شهادت رسید.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۰ بهمن ۱۳۹۲ساعت: ۱۶:۱۲۳۸۴ بازدید