سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ EN

جلسه ای با انجمن سازندگان داخلی

در راستای سیاستِ حمایت از ساخت و تولید داخلی کشور، جلسه ای با انجمن ستصا در شرکت متن برگزار شد.1

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت،  این جلسه با حضور مدیران، مجریان و کارشناسان شرکت متن و اعضای هیئت مدیره انجمن سازندگان صنعتی ایران در محل سالن کنفرانس طبقه ششم شرکت متن برگزار شد.

مهندس زینال زاده مسئول بررسی منابع کالا توضیح داد: در این نشست، ستصا به معرفی و بیان رسالت این انجمن پرداخت تا شرکت متن با شناسایی بیشتر و بهترِ سازندگانِ توانمند داخلی در پیشبردِ پروژه های در دست اجرای خود از خدمات شرکتهای زیرمجموعۀ این انجمن، حداکثر استفاده را داشته باشد.

 زینال زاده افزود: در جلسات آتی فرصت بیشتری جهت آشنایی با فعالیتهای  این شرکت خواهیم داشت.

همچنین مسعودباقر تجریشی عضو هیئت مدیره انجمن ستصا اظهار داشت: از آنجا که شرکت متن، پروژه های مهم نفتی و ملّی را در دست اجرا دارد، خصوصاً در شرایط تحریم که شرکتهای خارجی روند تأمین کالا در طرح های ملی را با مشکل روبرو می کنند، در صورتیکه این شـرکت از ظرفیتهای داخلی و تولیدی اعضای انجمن بیشتر مطلع شوند، می توانیم با معرفی واحدهای صنعتی و ظرفیتهای تولیدیِ آنها تحریم ها را پشت سر گذاشته و در جهت صیانت از منافع سازندگان داخلی قدمی برداریم.

وی در ادامه گفت: بر اساس هماهنگی با مدیر تدارکات و خدمات کالای شرکت متن برای آشنایی کارشناسان و مجریان این شرکت با اعضای انجمن، بازدیدی از فعالیت های شرکتهای زیرمجموعه این انجمن خواهیم داشت، تا از ظرفیتها و فعالیتهای واحدهای این انجمن بیشتر مطلع شده و استفاده لازم را داشته باشند.

وی همچنین افزود: متقابلاً اطلاعات پروژه های متن را نیز به اعضا منعکس خواهیم کرد.

عضو هیت مدیره شرکت ستصا، هدف از تأسیس این انجمن را گردهم آوری شرکتهای متخصص در ساخت تجهیزات صنعتی، در یک مجموعۀ تخصصی، جهت ایجاد هم افزایی برای تأمین نیازهای کشور به این دسته از تجهیزات بر شمرد.

عضو هیئت مدیره شرکت ستصا با اشاره به تأکید مدیرعامل شرکت متن به حمایت از ساخت و تولید داخلی گفت: امیدواریم با حمایت مهندس حسین نژاد بتوانیم سهم ساخت داخل را در پروژه های شرکت مهندسی و توسعه نفت به شدت افزایش دهیم.

گفتنی است: از تأسیس این انجمن، حدود ۱۵ سال می گذرد و ۱۶۰ واحد صنعتی در آن عضو هستند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۶ بهمن ۱۳۹۲ساعت: ۰۹:۴۶۷۶۷ بازدید