سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ EN

همایش ملی تفکر بسیجی، پژوهش و اقتصاد مقاومتی آغاز به کار کرد

همایش ملی تفکر بسیجی، پژوهش و اقتصاد مقاومتی با محور نقش پژوهش در خودباوری، تولید ملی و خلق حماسه اقتصادی آغاز به کار کرد. 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، همایش تفکر بسیجی، پژوهش و اقتصاد مقاومتی از صبح امروز (۲ بهمن ماه) در محل پژوهشگاه صنعت نفت، با حضورجمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و برخی مدیران ارشد و میانی صنعت نفت آغاز به کار کرد.
از محورهای برگزاری این همایش می توان به تفکر بسیجی و نقش آن در توسعه و بهبود فرهنگ پژوهش، اقتصاد مقاومتی در برابر اقتصاد وابسته، بکارگیری فناوری های نوین در اقتصاد مقاومتی، پژوهش، اقتصاد مقاومتی و سند چشم انداز ۱۴۰۴، نقش بنگاه های دانش بنیان در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، فرصت ها و چالش های مدیریت نظام پژوهش در اقتصاد مقاومتی، ایده، پژوهش و تولید محصول با رویکرد تکمیل زنجیره ارزش در صنعت نفت، اشاره کرد.
هدف از برگزاری این همایش که به همت پایگاه بسیج شهید دکتر چمران پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می شود، بهره گیری نهادهای مختلف از نیروی تفکر و تعقل بسیج در نیل به اهداف والای نظام است که این امر می تواند راه را برای حضور هر چه بیشتر اندیشمندان اقتصادی در میدان های علم و عمل بازکند و موجب رشد جامعه در تمام زمینه ها شود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵ بهمن ۱۳۹۲ساعت: ۱۱:۵۹۵۳۴ بازدید