سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ EN

شرکت حفاری شمال به زودی در خلیج فارس اعلام حضور می کند

به گزارش نفت نیوز، مهندس علیرضا اظهر ضمن اعلام این خبر گفت: شرکت حفاری شمال طی مهر ماه تا آبان ماه سال جاری با ورد یک دستگاه حفاری Jack Up خریداری شده به خلیج فارس، حضور خود را در این حوزه اعلام خواهد کرد.

وی درباره میزان سهام شرکت حفاری شمال گفت: شرکت ملی نفت ایران ۵۱٫۴۸ درصد، بیمه سازمان خدمات درمانی کشور ۱۰ درصد، سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح ۱۰ درصد، سازمان تامین اجتماعی ۱۰ درصد، نگین رویا ۵٫۳۲ درصد، شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی ۱٫۶۵ درصد، پرشیا کویتی فان ۱٫۱۵ درصد و سایر سهامداران ۱۰٫۰۴ درصد از سهام شرکت حفاری شمال را در اختیار دارند.

اظهر بیان کرد: یکی از کارفرمایان شرکت حفاری شمال در مناطق خشکی، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که هفت دستگاه حفاری شرکت حفاری شمال را به مدت ۱۰ سال به اجاره خود درآورده است، همچنین یک دستگاه حفاری خشکی شرکت حفاری شمال نیز در اجاره شرکت نفت فلات قاره ایران است.

وی افزود: در بخش دریا نیز شرکت دراگون اویل (Dragon Oil) ترکمنستان یکی از کارفرمایان شرکت حفاری شمال به شمار می رود که دستگاه حفاری ایران خزر در دریای خزر را به مدت چهار سال طی دو مرحله (هر مرحله دو سال) تحت اجاره خود درآورده است.

مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت حفاری شمال به برنامه استراتژیک پنج سال آتی این شرکت اشاره کرد و افزود: مشارکت با شرکت های داخلی و خارجی معتبر در صنعت حفاری، گسترش حفاری در خشکی و ورود به آب های خلیج فارس، بهبود مستمر کیفیت در ارائه خدمات حفاری، ایجاد سیستم های انگیزشی و نظام مشارکت کارکنان در راستای ارتقای رضایتمندی آنها و سایر ذینفعان و استراتژی مدیریت هزینه از جمله این موارد به شمار می رود

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ساعت: ۱۰:۵۰۱,۱۲۲ بازدید