سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ EN

نشست هیات مدیره در اهواز با رویکرد رفع مشکلات منطقه برگزار شد

همزمان با برگزاری پنجمین نمایشگاه صنعت نفت خوزستان، جلسه هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران با رویکرد اولویت در بررسی موارد مرتبط با درخواستهای شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، روز چهارشنبه مورخه ۲۵ دیماه جاری در محل دفتر مرکزی این شرکت در اهواز و با حضورتمامی اعضاء برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران؛ سیاوش پام رییس امور مجامع و دبیرهیات مدیره شرکت ملی نفت ایران با اشاره به برگزاری این جلسه و مصوبات آن گفت : یکی ازبرنامه های هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران برگزاری جلسات هیات مدیره در مناطق مختلف عملیاتی است و این بار با توجه به برگزاری نمایشگاه صنعت نفت خوزستان و نیز سفر هیات دولت به اهواز این نشست به میزبانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در این شهر برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد : رویکرد ما در این جلسه تسریع  دربررسی موضوعات مورد درخواست شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب بود که طی آن  مسایل و مشکلات این مناطق مورد بررسی قرار گرفت و طی آن حدود ۷مورد درخواست از سوی این عزیزان مطرح شد که از سوی هیات مدیره مورد بررسی و به تصویب رسید.

پام با اشاره به فشردگی برنامه های اعضاء هیات مدیره در این سفر یادآور شد : درمدت زمان حضور اعضاء در اهواز نشست های خوبی برگزار شد و مدیران این منطقه نقطه نظرات و مسایل و مشکلات خود را با اعضاء هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران مطرح کردند .

وی تصریح کرد : طبق برنامه ریزی های صورت گرفته برگزاری جلسات هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران در سطح مناطق مختلف عملیاتی با رویکرد بررسی و رفع مشکلات این مناطق و کارکنان عزیز شاغل در شرکتهای فرعی ادامه خواهد داشت.

گفتنی است  اعضاء هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران در این سفر از غرفه های شرکتهای مختلف دولتی و خصوصی صنایع نفت و حفاری در پنجمین نمایشگاه صنعت نفت خوزستان بازدید و مذاکرتی را در زمینه حمایت و گسترش صنایع نفت و بومی سازی آن در کشور و منطقه انجام دادند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ بهمن ۱۳۹۲ساعت: ۰۸:۰۳۵۴۷ بازدید