سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ EN

پروژه تعمیرات اسکله شرقی خارگ به پیشرفت ۹۸ درصدی رسید

مدیر مهندسی و ساختمان شرکت پایانه های نفتی ایران از پیشرفت ۹۸ درصدی پروژه تعمیرات راهروی وصولی اسلکه شرقی (اسکله T) خبر داد. 
عبدالله احمدی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، هدف از اجرای پروژه تعمیراتی راهروی وصولی اسکله شرقی را ترمیم و جلوگیری از فرسودگی این اسکله در راستای حفظ و نگهداری آن و به منظور تداوم صدور نفت خام اعلام کرد.
مدیر مهندسی و ساختمان شرکت پایانه های نفتی ایران، اظهار کرد: محدوده پروژه تعمیراتی اسکله شرقی به منظور تسریع در روند اجرا و همچنین اجرای همزمان از سوی دو پیمانکار به دو بخش تقسیم شده است.
وی انجام عملیات باقیمانده نصب ورق های تقویتی و رنگ آمیزی پایل های راهروی وصولی اسکله شرقی خارگ را یکی از این پروژه ها اعلام کرد و گفت: این پروژه که از اسفند ماه سال گذشته آغاز شده، هم اکنون دارای پیشرفت واقعی ۱۰۰ درصد است.
احمدی افزود: عملیات باقیمانده تعمیرات اساسی استراکچر راهروی وصولی اسکله شرقی نیز به عنوان پروژه دوم هم اکنون دارای درصد پیشرفت واقعی ۹۸ درصد در مقابل ۹۳ درصد برنامه ای است. در صورتی که روند کنونی حفظ شود، پروژه زودتر از موعد مقرر به اتمام می رسد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ بهمن ۱۳۹۲ساعت: ۰۸:۰۲۴۴۴ بازدید